Hot Wheels: Arazi Yarışı ikon

Hot Wheels: Arazi Yarışı APK

v1.1.11277

Meşhur Hot Wheels arabaları Hot Wheels: Race Off oyunuyla yarış pistine iniyor.

 

Fizik sınırlarını zorlayan yarış pistleriyle oldukça heyecan verici olan oyun, grafik kalitesi ve kolay kontrolleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 20'den fazla Hot Wheels arabası ve 40'tan fazla pistte ister çevrimiçi olarak isterseniz de arkadaşlarınızla yarışı birinci bitirmek için kapışıyorsunuz. Yarışları başarıyla tamamladıkça hem oyundaki diğer pistlerin kilitleri açılacak, hem de arabalara harcayabileceğiniz para ödülleri kazanacaksınız.

 

Seviyeniz ilerledikçe hem karşınıza çıkan rakipler hem de yarışacağınız pistler zorlaşıyor. Aracınızın teknik özelliklerini yükselterek veya yeni arabalar satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, arabalarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkün. Renkler, jantlar, kışkırtıcı çıkartmalar ve daha birçok kişiselleştirme seçeneği oyunculara sunulmuş.

Hot Wheels: Arazi Yarışı ekran görüntüleri Hot Wheels: Arazi Yarışı ekran görüntüleri Hot Wheels: Arazi Yarışı ekran görüntüleri Hot Wheels: Arazi Yarışı ekran görüntüleri Hot Wheels: Arazi Yarışı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Optimizasyon geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder