Hot Wheels: Race Off ikon

Hot Wheels: Race Off

v1.1.5446

Meşhur Hot Wheels arabaları Hot Wheels: Race Off oyunuyla yarış pistine iniyor.

 

Fizik sınırlarını zorlayan yarış pistleriyle oldukça heyecan verici olan oyun, grafik kalitesi ve kolay kontrolleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 20'den fazla Hot Wheels arabası ve 40'tan fazla pistte ister çevrimiçi olarak isterseniz de arkadaşlarınızla yarışı birinci bitirmek için kapışıyorsunuz. Yarışları başarıyla tamamladıkça hem oyundaki diğer pistlerin kilitleri açılacak, hem de arabalara harcayabileceğiniz para ödülleri kazanacaksınız.

 

Seviyeniz ilerledikçe hem karşınıza çıkan rakipler hem de yarışacağınız pistler zorlaşıyor. Aracınızın teknik özelliklerini yükselterek veya yeni arabalar satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, arabalarınızı istediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkün. Renkler, jantlar, kışkırtıcı çıkartmalar ve daha birçok kişiselleştirme seçeneği oyunculara sunulmuş.

Hot Wheels: Race Off ekran görüntüleri Hot Wheels: Race Off ekran görüntüleri Hot Wheels: Race Off ekran görüntüleri Hot Wheels: Race Off ekran görüntüleri Hot Wheels: Race Off ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5446

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.04.2017 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1373

Dosya boyutu 87.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7546

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder