Superhero Car Stunts - Racing Car Games ikon

Superhero Car Stunts - Racing Car Games APK

v1.0.9

Superhero Car Stunts - Racing Car Games Açıklama

Superhero Car Stunts - Racing Car Games oyunu ile heyecan dolu atlama yarışlarına hazır olun.


Android yarış oyunları arasında yer alan Superhero Car Stunts APK, çok farklı bir yarış kurgusu ile oyunseverlerin karşısına geliyor. Oyundaki yarışlar pistlerde değil, gökyüzünde atlayarak yapılıyor. Yani oyundaki amacınız atlama rampasından en uzağa sıçramayı başarmak. Bunu başarmanın tek yolu da rampaya en hızlı olacak şekilde girmek. Ne kadar hızlı olursanız, o kadar daha uzağa atlayabilirsiniz.


Arabanızla havada süzülürken kontrolleri doğru yönetmeniz gerektiğini unutmayın. Arabayı yanlış yönlendirirseniz hedefi kaçırabilirsiniz. Hedef demişken, atlama rampasından atlarken bazen bir çemberin içinden geçmeniz, bazen de uçakların bagajına girmek için atlıyorsunuz. Yani yarışı başarmak için bu hedefleri diğer oyunculardan önce tamamlamanız gerekiyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Akıcı kurgusu ve heyecan dolu rampa atlama görevleri sayesinde oyunu sıkılmadan oynayacağınızı düşünüyoruz. Superhero Car Stunts APK dosyasını hemen indirin ve yarış rampalarından atlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Superhero Car Stunts - Racing Car Games ekran görüntüleri Superhero Car Stunts - Racing Car Games ekran görüntüleri Superhero Car Stunts - Racing Car Games ekran görüntüleri Superhero Car Stunts - Racing Car Games ekran görüntüleri Superhero Car Stunts - Racing Car Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

GeliştiriciZego Global Publishing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2021 - 20:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme82

Dosya boyutu 54.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10809

GÜVENLİKİndireceğiniz Superhero Car Stunts - Racing Car Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.car.stunts.spider.cargames.carracing

APK imzası: a4fd148c0d551e2e26d3a1c207a3726d75ae3fae

Superhero Car Stunts - Racing Car Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Superhero Car Stunts - Racing Car Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder