Car Parking Multiplayer 2 ikon

Car Parking Multiplayer 2 APK

ÖN KAYIT

Car Parking Multiplayer 2 Açıklama

Yarış severlerin severek oynadığı Car Parking Multiplayer, ikinci serisi ile karşımızda: Car Parking Multiplayer 2. Piyasaya çıktığı günden itibaren popülerliğini sürdürmeyi başaran yarış ve araba park etme oyunu Car Parking Multiplayer (CPM) yeni içerikle beraber oyuncuların karşısına çıktı.


İlk oyundan farklı bir kurgu ile çıkan CPM 2 birçok yeniliğe sahip. Oyuncuların en çok istediği çok oyunculu açık dünya modu ikinci seride geliyor. Bu mod içerisinde kendi arabanızla birlikte sonsuz bir haritada gerçek oyunculara karşı oynayabileceksiniz. Şehirde her şey serbest ve açık, size düşen rakip oyuncularla serbest oyunun tadını çıkarmak. Car Parking Multiplayer 2 birçok yeniliğe sahip bir Android yarış oyunu. Çok oyunculu yarış modları, sesli sohbetler, gerçekçi ve fantastik araç tasarımları, oyuncu karakterini özelleştirme, araç modifiye, detaylı çevre modellemesi ve daha sayamadığımız birçok özellik oyuna eklenmiş durumda.


Oyuna gelen yenilikler arasında bizim en çok sevdiğimiz özellik yakıt sistemi özelliği. Oyundaki gerçekçiliği artıran bu özellik ile artık araba sürmenin bir sınırı oluyor. Arabanızı sürerken yakıtınız bittiğinde en yakındaki petrol istasyonuna giderek yakıt almanız gerek, böylece hem oyun gerçekçiliği hem de oyun keyfi çok artıyor. Bunun dışında yeni eklenen 82 bölümde araba park etme ve sürüş deneyimi bölümü var. Bunları tamamladığınızda oyun parası kazanacak ve yeni arabaları satın alarak garajınızı genişletebileceksiniz.


olzhass oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Car Parking Multiplayer 2 kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmaya aday bir oyun. Android park etme, Android yarış oyunu ve araba sürme oyunu sevenler için CPM 2 kesinlikle denenmesi gereken oyunlar arasında bulunuyor. Şu an ön kayıt aşamasında olan bu oyuna ait Car Parking Multiplayer 2 APK dosyası yayınlandığında buradan paylaşacağız. İndirmek için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Car Parking Multiplayer 2 ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer 2 ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer 2 ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer 2 ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonÖN KAYIT

Geliştiriciolzhass

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 gün önce

Eklenme tarihi03.07.2024 - 20:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11658

ÖN KAYITÇok yakında indirilebilir
GÜVENLİKİndireceğiniz Car Parking Multiplayer 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.olzhas.carparking.multyplayer2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Car Parking Multiplayer 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 gün önce Car Parking Multiplayer 2 ÖN KAYIT için
E3 yoooookkk