Cars: Lightning League ikon

Cars: Lightning League APK

v1.5

Cars: Lightning League Açıklama

Disney'in geliştirdiği Cars: Lightning League çizgi film tadında yarış deneyimi sunuyor.

 

Oyunun hikayesi Lightning McQueen'in yarış sporlarından diskalifiye edilmesiyle başlıyor. Sevdiği spora geri dönmek isteyen McQueen'le birlikte yüksek oktanlı yarışlara çıkarak rakiplerinizi yenmek ve kötü karakterlere karşı görevleri tamamlamak için mücadele ediyorsunuz. Cruz Ramirez, Jackson Storm ve diğer Arabalar filminin efsane yarışçıları oyunda sizinle birlikte yer alıyor. Kuracağınız garaja bu efsane yarışçıları almak için hem yarışlarda hem de oyun içi görevlerde yüksek başarı oranına sahip olmanız gerekiyor. Bunun için en başta dikkat etmeniz gereken aracınızın gelişmişlik seviyesi. Araç parçalarını yükselttikçe yarışlarda daha hızlı ve rakipsiz hale geliyorsunuz.

 

Cars: Lightning League'in çizgi film tadı grafiklerde de belli oluyor. Akıcı ve yüksek kaliteli bir şekilde geliştirilen grafik animasyonları sayesinde oyundaki yarış heyecanını yüksek seviyede hissediyorsunuz. Sahil, dağlık arazi ve geniş vadilerde pistlere sahip olan yarış oyunu Cars: Lightning League'i ücretsiz olarak indirin ve McQueen'in mücadelesi için yarışmaya başlayın.

Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5

GeliştiriciDisney

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2017 - 11:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1456

Dosya boyutu 78.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7879

GÜVENLİKİndireceğiniz Cars: Lightning League APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.disney.cars3_goo

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder