Cars: Lightning League

Cars: Lightning League

v1.5

Disney'in geliştirdiği Cars: Lightning League çizgi film tadında yarış deneyimi sunuyor.

 

Oyunun hikayesi Lightning McQueen'in yarış sporlarından diskalifiye edilmesiyle başlıyor. Sevdiği spora geri dönmek isteyen McQueen'le birlikte yüksek oktanlı yarışlara çıkarak rakiplerinizi yenmek ve kötü karakterlere karşı görevleri tamamlamak için mücadele ediyorsunuz. Cruz Ramirez, Jackson Storm ve diğer Arabalar filminin efsane yarışçıları oyunda sizinle birlikte yer alıyor. Kuracağınız garaja bu efsane yarışçıları almak için hem yarışlarda hem de oyun içi görevlerde yüksek başarı oranına sahip olmanız gerekiyor. Bunun için en başta dikkat etmeniz gereken aracınızın gelişmişlik seviyesi. Araç parçalarını yükselttikçe yarışlarda daha hızlı ve rakipsiz hale geliyorsunuz.

 

Cars: Lightning League'in çizgi film tadı grafiklerde de belli oluyor. Akıcı ve yüksek kaliteli bir şekilde geliştirilen grafik animasyonları sayesinde oyundaki yarış heyecanını yüksek seviyede hissediyorsunuz. Sahil, dağlık arazi ve geniş vadilerde pistlere sahip olan yarış oyunu Cars: Lightning League'i ücretsiz olarak indirin ve McQueen'in mücadelesi için yarışmaya başlayın.

Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciDisney

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme639

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 76.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7879

Cars: Lightning League Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder