Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Cars: Lightning League

Cars: Lightning League

v1.5
reklamlar
Cars: Lightning League
Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League ekran görüntüleri Cars: Lightning League tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Cars: Lightning League Açıklama

Disney'in geliştirdiği Cars: Lightning League çizgi film tadında yarış deneyimi sunuyor.

 

Oyunun hikayesi Lightning McQueen'in yarış sporlarından diskalifiye edilmesiyle başlıyor. Sevdiği spora geri dönmek isteyen McQueen'le birlikte yüksek oktanlı yarışlara çıkarak rakiplerinizi yenmek ve kötü karakterlere karşı görevleri tamamlamak için mücadele ediyorsunuz. Cruz Ramirez, Jackson Storm ve diğer Arabalar filminin efsane yarışçıları oyunda sizinle birlikte yer alıyor. Kuracağınız garaja bu efsane yarışçıları almak için hem yarışlarda hem de oyun içi görevlerde yüksek başarı oranına sahip olmanız gerekiyor. Bunun için en başta dikkat etmeniz gereken aracınızın gelişmişlik seviyesi. Araç parçalarını yükselttikçe yarışlarda daha hızlı ve rakipsiz hale geliyorsunuz.

 

Cars: Lightning League'in çizgi film tadı grafiklerde de belli oluyor. Akıcı ve yüksek kaliteli bir şekilde geliştirilen grafik animasyonları sayesinde oyundaki yarış heyecanını yüksek seviyede hissediyorsunuz. Sahil, dağlık arazi ve geniş vadilerde pistlere sahip olan yarış oyunu Cars: Lightning League'i ücretsiz olarak indirin ve McQueen'in mücadelesi için yarışmaya başlayın.

reklamlar

Cars: Lightning League Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: