RaceCraft - Build & Race ikon

RaceCraft - Build & Race APK

v1.0

RaceCraft - Build & Race, kendi yarış pisti ve arabanızı inşa ederek yarışacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Yarış oyunları arasında yap ve yarış mottosuna sahip çok az oyun var. RaceCraft - Build & Race de bunlar arasında öne çıkan oyunlardan biri. Bu oyunda bildiğimiz asfalt yarış pistleri yok, aksine oyuncağa benzer yarış pistlerini siz inşa ediyorsunuz. Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu pistleri istediğiniz gibi tasarlamanız mümkün. Ayrıca yarış arabanızın modifiyesi, motor gücü ve diğer tüm özellikleri de sizin kontrolünüzde.


RaceCraft farklı yarış yapısı sayesinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. RaceCraft - Build & Race APK dosyasını indirerek bu sıradışı yarışa siz de katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

RaceCraft - Build & Race nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. RaceCraft - Build & Race APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder