RaceCraft - Build & Race ikon

RaceCraft - Build & Race APK

v1.0

RaceCraft - Build & Race Açıklama

RaceCraft - Build & Race, kendi yarış pisti ve arabanızı inşa ederek yarışacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Yarış oyunları arasında yap ve yarış mottosuna sahip çok az oyun var. RaceCraft - Build & Race de bunlar arasında öne çıkan oyunlardan biri. Bu oyunda bildiğimiz asfalt yarış pistleri yok, aksine oyuncağa benzer yarış pistlerini siz inşa ediyorsunuz. Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu pistleri istediğiniz gibi tasarlamanız mümkün. Ayrıca yarış arabanızın modifiyesi, motor gücü ve diğer tüm özellikleri de sizin kontrolünüzde.


RaceCraft farklı yarış yapısı sayesinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. RaceCraft - Build & Race APK dosyasını indirerek bu sıradışı yarışa siz de katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri RaceCraft - Build & Race ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciBudge Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2020 - 11:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme61

Dosya boyutu 209 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10186

GÜVENLİKİndireceğiniz RaceCraft - Build & Race APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.budgestudios.googleplay.BudgeRacing

APK imzası: 5312cae39e00f1431c068976f016b20add79b856

RaceCraft - Build & Race nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. RaceCraft - Build & Race APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder