SBK15 Official Mobile Game ikon

SBK15 Official Mobile Game APK

v1.5.0

SBK motorsiklet yarışlarının resmi oyunu SBK15 ile Android telefonunuzdan yarışın keyfini çıkarmaya hazır olun.

 

Suzuki, Honda, Kawasaki ve BMW gibi en önemli markalara ait motorsikletlerle yarışacağınız oyun hem bireysel hem de çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Yarış modları da yine aynı şekilde birden fazla: Hızlı Yarış, Şampiyona ve Zamana Karşı olmak üzere 3 farklı oyun modu var. Tek başınıza antrenman yapabileceğiniz mod ve gerçek oyunculara karşı Dünya Şampiyonası'nda yarışacağınız modlar en çok tercih edilenler arasında. Tabii ki en zevkli olanı gerçek oyunculara karşı yarıştığınız şampiyona modu.

 

SBK15 gerçek motoryarışı zevkini yakalamak için gerçek hayattaki yarış pistlerini de kullanmış. Tayland'ın ve Amerika'nın efsane pistleri dahil toplamda 13 farklı yarış pisti en iyi sürücüsünü bekliyor. Yüksek kaliteli grafiklere sahip bu efsane Android motor yarışı oyununu oynamak için SBK15 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

SBK15 Official Mobile Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SBK15 Official Mobile Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder