SBK15 Official Mobile Game ikon

SBK15 Official Mobile Game APK

v1.5.0

SBK15 Official Mobile Game Açıklama

SBK motorsiklet yarışlarının resmi oyunu SBK15 ile Android telefonunuzdan yarışın keyfini çıkarmaya hazır olun.

 

Suzuki, Honda, Kawasaki ve BMW gibi en önemli markalara ait motorsikletlerle yarışacağınız oyun hem bireysel hem de çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Yarış modları da yine aynı şekilde birden fazla: Hızlı Yarış, Şampiyona ve Zamana Karşı olmak üzere 3 farklı oyun modu var. Tek başınıza antrenman yapabileceğiniz mod ve gerçek oyunculara karşı Dünya Şampiyonası'nda yarışacağınız modlar en çok tercih edilenler arasında. Tabii ki en zevkli olanı gerçek oyunculara karşı yarıştığınız şampiyona modu.

 

SBK15 gerçek motoryarışı zevkini yakalamak için gerçek hayattaki yarış pistlerini de kullanmış. Tayland'ın ve Amerika'nın efsane pistleri dahil toplamda 13 farklı yarış pisti en iyi sürücüsünü bekliyor. Yüksek kaliteli grafiklere sahip bu efsane Android motor yarışı oyununu oynamak için SBK15 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK15 Official Mobile Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

GeliştiriciDigital Tales S.r.l.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi12.07.2018 - 17:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme233

Dosya boyutu 269 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8922

GÜVENLİKİndireceğiniz SBK15 Official Mobile Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: it.dtales.sbk15

APK imzası: 4611096dc82e6c32d71bfe1cf403b75f43ffec52

SBK15 Official Mobile Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SBK15 Official Mobile Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder