Earn to Die 3 ikon

Earn to Die 3 APK

v1.0.3

Earn to Die oyunu seri olarak gelişmeye devam ediyor. Yepyeni arabalar, şehirler ve çok oyunculu modu ile Earn to Die 3 sizi sürükleyici bir oyun deneyimine davet ediyor.

 

Oyunu bilmeyen kullanıcılar için biraz bahsedelim: Earn to Die 3, zombilerin istila ettiği bir dünyadan kurtulmaya çalıştığınız yarış kurgusuna sahip bir oyundur. Bu yarışta silahla kuşatılmış arabanıza atlıyor ve zombilerin olmadığı uzak bir şehre doğru yola çıkıyorsunuz. Düz bir platform şehrinde geliştirilen oyun çevresinde yıkılmış şehirler, kurak çöller ve bataklıklar gibi birçok farklı modelleme sizi karşılıyor. Ve tabii ki karşınıza her zaman çıkan zombi sürüleri.

 

Earn to Die serisinde olduğu gibi, üçüncü versiyonda da zombileri yok ederek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Earn to Die 3 ile gelen en önemli yenilik gerçek oyuncuların yarış sırasında karşılaşması. Sizin gibi zombilerden kurtulmaya çalışan oyuncularla karşılaştığınız da onlarla savaşmanız ve öne geçmeye hazır olmanız şart. Roketler, taramaları tüfekler ve tekerleri patlatan çiviler başta olmak üzere arabanızı güçlendireceğiniz birçok silah seçeneği var. Hepsini de rakip oyunculara ve zombilere karşı kullanarak yarışı önde götürmeye çalışmalısınız.

 

Earn to Die 3 ile gelen önemli bir yenilik de oyundaki arabaların tamamının yenilenmiş olması. Kamyonlardan küçük arabalara kadar oldukça geniş araba seçeneği ile oyun oldukça eğlenceli bir deneyim sunmayı başarıyor. Oyunun başında küçük ve güçsüz bir arabayla oynuyorsunuz ancak oyundan kazanacağınız para ödülleri ile daha güçlü arabaların kilitlerini açabilirsiniz.

 

Earn to Die serisini seviyorsanız, Earn to Die 3 oyununu mutlaka oynamalısınız. Tamamen ücretsiz olan Earn to Die 3 APK dosyasını indirerek zombilerden ve rakiplerden kurtulmak için yarışmaya ve savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Earn to Die 3 ekran görüntüleri Earn to Die 3 ekran görüntüleri Earn to Die 3 ekran görüntüleri Earn to Die 3 ekran görüntüleri Earn to Die 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Earn to Die 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi28 gün önce Earn to Die 3 v1.0.3 için
çok iyi bir anlatım anlatana çok teşekkür ederim