Trafik Tur

Trafik Tur

v1.2.6

Trafik Tur akan trafik içerisinde sürüş becerilerinizi sergilediğiniz bir simülasyon yarışı oyunudur.

 

Oyundaki yarış düzeni çoğunlukla kariyer görevleri üzerine kurulmuş, ancak genel olarak tüm bölümlerde sonu olmayan ve trafiği akan bir yolda zamana veya gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Yakıt ve süre sınırlaması olmadığı için özellikle serbest oyun modunda istediğiniz gibi ilerleyebiliyorsunuz. Ancak yeni araba almak veya modifiye parçalarıyla arabanızı geliştirmek için kariyer modundaki yarışlara katılmanız şart. Yarışlardan toplayacağınız puanlarla birlikte yeni arabaların ve modifiye parçaların kilitlerini açabiliyor ve bir sonraki yarışa yeni arabanızla katılabiliyorsunuz.

 

Trafik Tur oyunu, Android'in trafik yarışı oyunları arasında gerçek oyuncularla yarışma seçeneğine sahip ender oyunlardan bir tanesi. İster arkadaşlarınızla isterseniz de internet üzerinden rastgele bir yarışçıyla çeşitli görevleri tamamlamak için karşı karşıya geliyorsunuz. Başarılı grafikleriyle sürükleyici bir yarış heyecanına sahip olan oyun için birkaç ipucu verelim: Akan trafik içerisinde 100 km ve üzeri hızlarda daha çok puan kazanıyorsunuz. Ayrıca, çok oyunculu modda rakiplerinizin güçlü arabalarına karşı nitroyu açabilirsiniz.

Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.6

GeliştiriciWolves Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi16.07.2017 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme4378

Dosya boyutu 70.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7679

Trafik Tur Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Trafik Tur v1.2.6 için
acilirsa muhtesem bir oyun