Traffic Tour - Trafik araba yarışı ikon

Traffic Tour - Trafik araba yarışı APK

v1.4.6

Trafik Tur akan trafik içerisinde sürüş becerilerinizi sergilediğiniz bir simülasyon yarışı oyunudur.


Oyundaki yarış düzeni çoğunlukla kariyer görevleri üzerine kurulmuş, ancak genel olarak tüm bölümlerde sonu olmayan ve trafiği akan bir yolda zamana veya gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Yakıt ve süre sınırlaması olmadığı için özellikle serbest oyun modunda istediğiniz gibi ilerleyebiliyorsunuz. Ancak yeni araba almak veya modifiye parçalarıyla arabanızı geliştirmek için kariyer modundaki yarışlara katılmanız şart. Yarışlardan toplayacağınız puanlarla birlikte yeni arabaların ve modifiye parçaların kilitlerini açabiliyor ve bir sonraki yarışa yeni arabanızla katılabiliyorsunuz.


Trafik Tur oyunu, Android'in trafik yarışı oyunları arasında gerçek oyuncularla yarışma seçeneğine sahip ender oyunlardan bir tanesi. İster arkadaşlarınızla isterseniz de internet üzerinden rastgele bir yarışçıyla çeşitli görevleri tamamlamak için karşı karşıya geliyorsunuz. Başarılı grafikleriyle sürükleyici bir yarış heyecanına sahip olan oyun için birkaç ipucu verelim: Akan trafik içerisinde 100 km ve üzeri hızlarda daha çok puan kazanıyorsunuz. Ayrıca, çok oyunculu modda rakiplerinizin güçlü arabalarına karşı nitroyu açabilirsiniz.

Traffic Tour - Trafik araba yarışı ekran görüntüleri Traffic Tour - Trafik araba yarışı ekran görüntüleri Traffic Tour - Trafik araba yarışı ekran görüntüleri Traffic Tour - Trafik araba yarışı ekran görüntüleri Traffic Tour - Trafik araba yarışı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Traffic Tour APK son sürüm ile birlikte VIP üyelik seçeneği, yeni görevler eklenmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Traffic Tour - Trafik araba yarışı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Trafik Tur v1.2.6 için
acilirsa muhtesem bir oyun