Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Trafik Tur

Trafik Tur

v1.2.6
reklamlar
Trafik Tur
Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur ekran görüntüleri Trafik Tur tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Trafik Tur Açıklama

Trafik Tur akan trafik içerisinde sürüş becerilerinizi sergilediğiniz bir simülasyon yarışı oyunudur.

 

Oyundaki yarış düzeni çoğunlukla kariyer görevleri üzerine kurulmuş, ancak genel olarak tüm bölümlerde sonu olmayan ve trafiği akan bir yolda zamana veya gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Yakıt ve süre sınırlaması olmadığı için özellikle serbest oyun modunda istediğiniz gibi ilerleyebiliyorsunuz. Ancak yeni araba almak veya modifiye parçalarıyla arabanızı geliştirmek için kariyer modundaki yarışlara katılmanız şart. Yarışlardan toplayacağınız puanlarla birlikte yeni arabaların ve modifiye parçaların kilitlerini açabiliyor ve bir sonraki yarışa yeni arabanızla katılabiliyorsunuz.

 

Trafik Tur oyunu, Android'in trafik yarışı oyunları arasında gerçek oyuncularla yarışma seçeneğine sahip ender oyunlardan bir tanesi. İster arkadaşlarınızla isterseniz de internet üzerinden rastgele bir yarışçıyla çeşitli görevleri tamamlamak için karşı karşıya geliyorsunuz. Başarılı grafikleriyle sürükleyici bir yarış heyecanına sahip olan oyun için birkaç ipucu verelim: Akan trafik içerisinde 100 km ve üzeri hızlarda daha çok puan kazanıyorsunuz. Ayrıca, çok oyunculu modda rakiplerinizin güçlü arabalarına karşı nitroyu açabilirsiniz.

reklamlar

Trafik Tur Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 4 ay önce Trafik Tur v1.2.6 İçin
acilirsa muhtesem bir oyun