Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ikon

Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu APK

v1.18.3

Gravity Rider oyunuyla uzayda ve farklı gezegenlerde uçan motorsiklet yarışlarına katılın. Üç boyutlu etkileyici pistlerde yarışmak için Gravity Rider APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.


Sıradan motoryarışından daha fazlasını içeren oyun, özellikle aksiyon konusunda oldukça iddialı. Çünkü oyunda yarışırken aynı zamanda rakiplerinizi yok etmeniz gerekiyor. Rakipleriniz yok olduğu sürece her zaman için en iyi yarışçı olacak ve daha yüksek sıralama kazanacaksınız. Gravity Rider'ı farklı kılan bir diğer özelliği de grafik tasarımı. Uzay ve gezegenlerde yapılan yarışlar üstün grafik kalitesiyle geliştirilmiş. Ayrıca pistlerin modellemesi de oldukça başarılı ve üstündeki engellerle sizi oldukça zorlayacak cinsten.


Vivid Games ekibinin geliştirdiği Gravity Rider Android motorsiklet yarışı oyunları içerisinde kısa sürede popüler olmuş durumda. Gravity Rider APK dosyasını indirin ve yarışın keyfini çıkarın.

Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ekran görüntüleri Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ekran görüntüleri Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ekran görüntüleri Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ekran görüntüleri Gravity Rider: 3D motosiklet yarış oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gravity Rider APK yeni güncellemesiyle kış mevsimi teması kaldırılmış, yarış pistleri iyileştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder