Gravity Rider ikon

Gravity Rider

v1.9.9

Gravity Rider oyunuyla uzayda ve farklı gezegenlerde motorsiklet yarışlarına katılın. Üç boyutlu etkileyici pistlerde yarışmak için Gravity Rider APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Sıradan motoryarışından daha fazlasını içeren oyun, özellikle aksiyon konusunda oldukça iddialı. Çünkü oyunda yarışırken aynı zamanda rakiplerinizi yok etmeniz gerekiyor. Rakipleriniz yok olduğu sürece her zaman için en iyi yarışçı olacak ve daha yüksek sıralama kazanacaksınız. Gravity Rider'ı farklı kılan bir diğer özelliği de grafik tasarımı. Uzay ve gezegenlerde yapılan yarışlar üstün grafik kalitesiyle geliştirilmiş. Ayrıca pistlerin modellemesi de oldukça başarılı ve üstündeki engellerle sizi oldukça zorlayacak cinsten.

 

Vivid Games ekibinin geliştirdiği Gravity Rider Android motorsiklet yarışı oyunları içerisinde kısa sürede popüler olmuş durumda. Gravity Rider APK dosyasını indirin ve yarışın keyfini çıkarın.

Gravity Rider ekran görüntüleri Gravity Rider ekran görüntüleri Gravity Rider ekran görüntüleri Gravity Rider ekran görüntüleri Gravity Rider ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.9

GeliştiriciVivid Games S.A.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.09.2018 - 21:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme254

Dosya boyutu 55.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8992

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder