Moto Rider GO: Highway Traffic ikon

Moto Rider GO: Highway Traffic APK

v1.27.2

Sonsuz motor sürüşü deneyimi sunan Moto Rider GO: Highway Traffic ile otoban, çöl, şehir trafiği demeden sürekli motorunuzla yol almalı ve yüksek puan toplamalısınız.


Yüksek performansa sahip onlarca motorsiklet ve dünyanın birçok noktasındaki yolları önünüze seren haritalara sahip olan oyunda aralıksız bir şekilde motorsiklerinizle ilerlemeniz gerekiyor. Hava şartlarına göre zorlukları değişen yollarda motor sürüşü yapmak, gerçekçi üç boyutlu grafikler sayesinde sürüş zevkini yaşamanızı sağlıyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı bir görüntü var. Android için motorsiklet oyunu arıyorsanız Moto Rider GO denemeniz gereken kaliteli bir yapım. Moto Rider GO: Highway Traffic APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Moto Rider GO: Highway Traffic ekran görüntüleri Moto Rider GO: Highway Traffic ekran görüntüleri Moto Rider GO: Highway Traffic ekran görüntüleri Moto Rider GO: Highway Traffic ekran görüntüleri Moto Rider GO: Highway Traffic ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Moto Rider GO APK son sürüm güncellemesi ile KTM ve Husqvarna motorsiklet modelleri eklenmiş. Yeni motorunuza atlayın ve yolları aşındırın.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder