Xtreme Motorbikes ikon

Xtreme Motorbikes APK

v1.5

Xtreme Motorbikes, gerçekçi sürüş ve serbest stile sahip bir Android motosiklet yarışı oyunudur.


Yarış motosikletinize atlayın ve şehrin sokaklarında sürüş yeteneklerinizi gösterin. Xtreme Motorbikes içerisindeki büyük şehir haritasında üstün güce sahip motorlarla gezecek ve yarışlara katılacaksınız. Başarılı fizik motoru sayesinde sürükleyici bir motosiklet sürüşü sizleri bekliyor.


Oyunun öne çıkan özellikleri arasında yarış motorları birinci sırada geliyor. Yüksek güce sahip motorları istediğiniz gibi kişiselleştirme şansınız var. Kişiselleştirme seçenekleri olarak jantlar, motor boyaları ve çıkartmalar ön plana çıkıyor. Ayrıca, gerçeğe çok yakın motor sesleri de oyunun keyfini artıran önemli bir özellik. Android motosiklet yarışı sevenler için geliştirilen Xtreme Motorbikes APK tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuna ait kurulum dosyasını hemen indirin ve motorsiklet sürmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Xtreme Motorbikes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Xtreme Motorbikes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Xtreme Motorbikes ekran görüntüleri Xtreme Motorbikes ekran görüntüleri Xtreme Motorbikes ekran görüntüleri Xtreme Motorbikes ekran görüntüleri Xtreme Motorbikes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder