Top Speed: Drag & Fast Racing ikon

Top Speed: Drag & Fast Racing

v1.15

Top Speed: Drag & Fast Racing oyunuyla illegal sokak yarışlarının yıldızı olun.

 

Suç çetelerinin drag yarışlarını konu alan oyuna kendi çetenizle birlikte katılacak ve toplamda 20 patrona karşı lider olmaya çalışacaksınız. Drag yarışlarına uygun tasarlanmış şehrin yıldızı olmak için her yarışı birinci bitirmek zorundasınız. Bunun için kullanabileceğiniz yüksek hızlı 69 araba var. Başlangıçta çoğu kilitli geliyor ama kazandığınız para puanlarla bu kilitleri açıyorsunuz. Ayrıca bir suç çetesi olduğunuzu ve bu yüzden polislerin peşinizde olduğunu unutmayın. Yarış sırasında polis baskını olduğunda kendinizi kurtarmanın yolunu bulmanız gerekiyor.

 

Top Speed'de başarılı olmanın ve yarışı birinci bitirmenin en önemli etkeni süreceğiniz araba. Modifiye ve motor yükseltmeleriyle sahip olduğunuz her arabayı yükseltmeye çalışın, modifiye edilmiş bir motor her zaman en iyi seçenektir. Ayrıca yarış sırasında vites geçişi zamanlamaları ve nitro yarışlardaki en önemli yardımcınız oluyor. 

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu kaliteli grafikler yarış heyecanını çok iyi yansıtıyor. Ekranın sağına ve soluna yerleştirilen kontrol düğmeleriyle yarış arabanızı kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Android'in en çok oynanan bu suç çetesi yarışlarına katılmak için Top Speed: Drag & Fast Racing APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Top Speed: Drag & Fast Racing ekran görüntüleri Top Speed: Drag & Fast Racing ekran görüntüleri Top Speed: Drag & Fast Racing ekran görüntüleri Top Speed: Drag & Fast Racing ekran görüntüleri Top Speed: Drag & Fast Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.02.2018 - 12:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme352

Dosya boyutu 80.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8298

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder