Blocky Car Racer ikon

Blocky Car Racer APK

v1.25

Blocky Car Racer Açıklama

Blocky Car Racer ile piksel tabanlı yarışın keyfini çıkarın.


Android yarış tarzı Blocky Car Racer oyunuyla değişiyor. Blok tarzı geliştirilen oyun yapısı, kaslı görünen arabalar ve tabii ki oldukça geniş bir harita. Arabanıza atlayın, büyük haritada yarışmanın keyfini çıkarın. Arada bir rakip arabaları patlatın. Şehir sizin elinizde, farklı yarış modlarıyla oyunun keyfini çıkarın.


Blocky Car Racer, blok tarzı geliştirilen yarış arabalarıyla hem yarışacağınız hem de çarpışacağınız bir yapım. Oyun içerisinde 3 farklı mod var: Yıkım modunda, haritadaki arabaları ezmek için oynuyorsunuz. Yarış modunda sonsuz giden bir yolda yarışarak en yüksek puanı almaya çalışıyorsunuz. Şehir modunda ise kalabalık trafiğe sahip şehirde araba sürmenin keyfini çıkarıyorsunuz. Bir nevi özgürce gezebileceğiniz oyun modu bu.


Android yarış oyunları arasında farklı kurgusu sayesinde öne çıkan bu oyunda birçok araba modeli de var. Tabii ki ilk başlarda bu arabaların çoğu kilitli. Kazanacağınız ödül puanları ile kilitleri açma hakkınız var. Oyunun 8 bit piksel tabanlı geliştirilmiş grafikleri kesinlikle daha heyecanlı bir oyun deneyimi sunuyor. Kontrolleri de oldukça hassas.


mobadu ekibinin geliştirdiği oyun yarış severler için gayet ideal bir yapım. Elbette fantastik sürüş ortamı yok, ancak kendine has oyun yapısı bu oyunun en büyük özelliği diyebiliriz. Blocky Car Racer APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin, şehirde yarışın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.25

Geliştiricimobadu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi03.06.2020 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme64

Dosya boyutu 43.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10431

GÜVENLİKİndireceğiniz Blocky Car Racer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobadu.BlockyCarRacer

APK imzası: 905c299308a0a26c3898853322da56e864c42fc4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder