Blocky Car Racer ikon

Blocky Car Racer APK

v1.25

Blocky Car Racer ile piksel tabanlı yarışın keyfini çıkarın.


Android yarış tarzı Blocky Car Racer oyunuyla değişiyor. Blok tarzı geliştirilen oyun yapısı, kaslı görünen arabalar ve tabii ki oldukça geniş bir harita. Arabanıza atlayın, büyük haritada yarışmanın keyfini çıkarın. Arada bir rakip arabaları patlatın. Şehir sizin elinizde, farklı yarış modlarıyla oyunun keyfini çıkarın.


Blocky Car Racer, blok tarzı geliştirilen yarış arabalarıyla hem yarışacağınız hem de çarpışacağınız bir yapım. Oyun içerisinde 3 farklı mod var: Yıkım modunda, haritadaki arabaları ezmek için oynuyorsunuz. Yarış modunda sonsuz giden bir yolda yarışarak en yüksek puanı almaya çalışıyorsunuz. Şehir modunda ise kalabalık trafiğe sahip şehirde araba sürmenin keyfini çıkarıyorsunuz. Bir nevi özgürce gezebileceğiniz oyun modu bu.


Android yarış oyunları arasında farklı kurgusu sayesinde öne çıkan bu oyunda birçok araba modeli de var. Tabii ki ilk başlarda bu arabaların çoğu kilitli. Kazanacağınız ödül puanları ile kilitleri açma hakkınız var. Oyunun 8 bit piksel tabanlı geliştirilmiş grafikleri kesinlikle daha heyecanlı bir oyun deneyimi sunuyor. Kontrolleri de oldukça hassas.


mobadu ekibinin geliştirdiği oyun yarış severler için gayet ideal bir yapım. Elbette fantastik sürüş ortamı yok, ancak kendine has oyun yapısı bu oyunun en büyük özelliği diyebiliriz. Blocky Car Racer APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin, şehirde yarışın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri Blocky Car Racer ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder