Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ikon

Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 APK

v1.1

Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020, kalabalık bir şehirde araba ve taksi sürme görevlerini yerine getireceğiniz bir Android oyunu.


Başarılı simülasyon fiziği ile öne çıkan bu oyunda 70'ten fazla seviye ve görev sistemi bulunuyor. Oyundaki amacınız basit: Araba ve taksi sürmek. Taksi sürme genellikle görev sisteminde var, arabayı ise serbest modda sürmeniz mümkün. Özellikle görevleri tamamlamak oyundaki seviyenizi yükseltmek için olmazsa olmaz. Ayrıca görevlerden sonra toplayacağınız XP puanları ile yeni arabaların kilidini açabiliyorsunuz.


Türkçe desteği de bulunan Taxi Driving, yani Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 büyük bir şehir haritası sizi karşılıyor. Kalabalık şehir modellemesine uygun olarak geliştirilen bu haritada insanları gitmek istedikleri yere götürerek oyundaki becerinizi arttırabilirsiniz.


Oyunun grafikleri ve fizik modellemesi gayet ideal, Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Araba ve Taksi Sürme Simülasyon Oyunu 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder