CSR Racing ikon

CSR Racing APK

v5.0.1

Bu CSR Racing. 100'ün üzerinde lisanslı arabaya, etkileyici grafiklere ve bağımlılık yapıcı oynanışa sahip şehir sokaklarında geçen en iyi kısa mesafeli yarış oyunu.


McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey ve Koenigsegg'in de dahil olduğu dünyanın en prestijli araba üreticilerinin 100'ÜN ÜZERİNDE LİSANSLI ARABASIYLA YARIŞ. DÜNYA TURU - 5. Kademeyi tamamla ve dünyanın dört bir yanından ekiplerle mücadele et! Onları yenip Uluslararası mücadeleye ulaşabilecek misin?


EKİPLERİ YEN ve şehre hükmet. Onların söylediklerini duymazdan gel. Her elebaşını yen ve sokakların yeni kralı ol.


Motorunu GELİŞTİR, daha yapışkan lastikler tak ve çeyrek millik yarış sürenden her saliseyi çıkartmak için ağırlıklardan kurtul.


Arabalarını ÖZELLEŞTİR, havalı özel boyalar, plakalar ve çıkartmalarla yarış kazançlarını artır.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CSR Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CSR Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CSR Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CSR Racing ekran görüntüleri CSR Racing ekran görüntüleri CSR Racing ekran görüntüleri CSR Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

CSR Racing için toplam 24 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce CSR Racing v1.4.2 için
oyun çok güzel ellerinize sağlık
Ziyaretçi6 yıl önce CSR Racing v1.4.2 için
Güzel oyun
abdulkadir_ensar8 yıl önce CSR Racing v1.4.2 için
Para hilesi var mi bunda
Ziyaretçi8 yıl önce CSR Racing v1.1.4 için
TESEKKUR EDERİM
c_peksen708 yıl önce CSR Racing v1.1.4 için
Hileli lazım ama :(