Racing Xtreme 2: Monster Truck ikon

Racing Xtreme 2: Monster Truck APK

v1.11.1

Racing Xtreme 2: Monster Truck Açıklama

Racing Xtreme 2 APK oyunu ile monster truck (canavar kamyon) araçlarından oluşan bir drag yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda leveller arasında ilerledikçe kazanacağınız puanlar ile daha iyi yarış araçları alabiliyor ya da yarış sırasında araçlarda meydana gelen arızaların tadilatını yaptırarak aracın performansını korumasını sağlıyorsunuz.


Bu yarış oyununun Türkçe dilini destekliyor olması, oyunun öğrenilmesini daha da kolaylaştırıyor. Oyunun ilk açılışında bir deneme yarışı ile oyun kullanıcıya öğretiliyor. Bir tür drag yarışı olması nedeniyle neredeyse tek tuş ile oynanan bu oyunda, tek yapmanız gereken gaz verme ve engellerde daha ileriye sıçratmak için kullanacağınız butona, iki kırmızı alan içerisinde yer alan yeşil şerit içerisinde iken doğru zamanda dokunarak yarışı birincilikle bitirmeye çalışıyoruz. Birincilikle bitireceğiniz yarışlar sonucunda kazanacağınız puanlar ile oyunun ana menüsünde yer alan garaj bölümünden daha iyi canavar kamyonlar satın alabiliyorsunuz. Ya da mevcut kamyonun performansını artırabilmek için daha iyi parçaları puan karşılığında alabiliyorsunuz.


Racing Xtreme 2 APK oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek Canavar Kamyon yarışlarına sizlerde katılabilir ve heyecan dolu yarışlar düzenleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Racing Xtreme 2: Monster Truck APK son sürüm güncellemesi ile oyundaki kamyonlar için yeni silah türleri ve eklentiler eklenmiş.

Racing Xtreme 2: Monster Truck ekran görüntüleri Racing Xtreme 2: Monster Truck ekran görüntüleri Racing Xtreme 2: Monster Truck ekran görüntüleri Racing Xtreme 2: Monster Truck ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.1

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.12.2018 - 21:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme208

Dosya boyutu 97.1 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9218

GÜVENLİKİndireceğiniz Racing Xtreme 2: Monster Truck APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tbegames.and.best_monster_racing

APK imzası: ff2865e2fe0543b9686731b713d6cfab25367ad7

Racing Xtreme 2: Monster Truck eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Racing Xtreme 2: Monster Truck versiyonları:
  • 1. Racing Xtreme 2 v1.06

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder