Racing Xtreme 2 ikon

Racing Xtreme 2

v1.06

Racing Xtreme 2 APK oyunu ile monster truck (canavar kamyon) araçlarından oluşan bir drag yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda leveller arasında ilerledikçe kazanacağınız puanlar ile daha iyi yarış araçları alabiliyor ya da yarış sırasında araçlarda meydana gelen arızaların tadilatını yaptırarak aracın performansını korumasını sağlıyorsunuz. 

Bu yarış oyununun Türkçe dilini destekliyor olması, oyunun öğrenebilirliğini daha da kolaylaştırıyor. Oyunun ilk açılışında bir deneme yarışı ile oyun kullanıcıya öğretiliyor. Bir tür drag yarışı olması nedeniyle neredeyse tek tuş ile oynanan bu oyunda, tek yapmanız gereken gaz verme ve engellerde daha ileriye sıçratmak için kullanacağınız butona, iki kırmızı alan içerisinde yer alan yeşil şerit içerisinde iken doğru zamanda dokunarak yarışı birincilikle bitirmeye çalışıyoruz. 

Birincilikle bitireceğiniz yarışlar sonucunda kazanacağınız puanlar ile oyunun ana menüsünde yer alan garaj bölümünden daha iyi canavar kamyonlar satın alabiliyorsunuz. Ya da mevcut kamyonun performansını artırabilmek için daha iyi parçaları puan karşılığında alabiliyorsunuz. 

 Racing Xtreme 2 APK oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek Canavar Kamyon yarışlarına sizlerde katılabilir ve heyecan dolu yarışlar düzenleyebilirsiniz. 

İyi oyunlar. 

Racing Xtreme 2 ekran görüntüleri Racing Xtreme 2 ekran görüntüleri Racing Xtreme 2 ekran görüntüleri Racing Xtreme 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.06

GeliştiriciT-Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.12.2018 - 21:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme197

Dosya boyutu 93.9 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 9218

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder