Trials Frontier ikon

Trials Frontier

v7.0.0

Çılgın sürücü karakterlerine sahip olan Trials Frontier oyununda, motorsikletinizle çıkacağınız dünya turunda zorlu fiziksel engelleri aşarak rakiplerinizden daha önce parkuru bitirin. Çeşitli görevleri yerine getirerek para puanları toplayın ve motorunuzu geliştirin. Böylece hem görevleri yaparken hem de engelleri aşarken daha az zorlanacak, rakiplerinizi daha kolay yeneceksiniz.

 

Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz Android Trials Frontier oyunu gerçekçi motor sürüş fiziği heyecanıyla birlikte 70'ten fazla parkur, 250'den fazla görev ve toplamda 50 saatin üzerinde macera dolu yarış sizleri bekliyor. Trials Frontier APK dosyasını indirip kurun ve oynamaya başlayın.

Trials Frontier nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trials Frontier APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Trials Frontier ekran görüntüleri Trials Frontier ekran görüntüleri Trials Frontier ekran görüntüleri Trials Frontier ekran görüntüleri Trials Frontier ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Harley-Davidson Rally yarışları başlıyor. Oyuna yeni eklenen Harley-Davidson XG750R yarış motorsikletini alarak ralli yarışlarında boy gösterebilirsiniz,

Harley-Davidson XG750R modeline özel onlarca yükseltme parçası eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0.0

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi05.01.2018 - 13:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3705

Dosya boyutu 88.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7370

Güvenlik seçicileri
Trials Frontier eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Trials Frontier versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder