Custom Club: Online Racing 3D ikon

Custom Club: Online Racing 3D APK

v2.4.3

Custom Club: Online Racing 3D Açıklama

Custom Club: Online Racing 3D APK ile heyecan verici makas atma yarışlarına katılın.


Makas atma yarışların en heyecanlı ve en tehlikeli türlerinden birisi. Başarılı oyun motoruna sahip olan Custom Club oyununda sonsuz parkura çıkacak ve aracınızla birlikte akan trafik içerisinde makas atarak ilerlemeye çalışacaksınız. Oyunun püf noktası olabildiğince hızlı bir şekilde parkurda uzun mesafe gitmek. Bunu başarmak için trafikte kaza yapmamanız ve aracınızı olabildiğince hızlı kullanmanız şart.


Custom Club: Online Racing 3D oyunu gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Tamamen çevrimiçi olan oyunda internet üzerinden oyundaki diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak yarışacaksınız. Kaliteli görsel detaylarla geliştirilen yarış parkurları sizi hem zorlayacak hem de heyecanlandıracak kadar başarılı. Ayrıca oyunun can damarı olan yarış arabaları oyunda oldukça çeşitli tutulmuş. Birçok markanın birçok yarış arabası modelini bu oyunda bulacaksınız.


gamesEZ ekibi tarafından geliştirilen bu oyun Android araba sürme ve yarış oyunları arasında oldukça popüler. Kaliteli grafikleri, geniş oyun içeriği ve heyecan dolu yarış kurgusu sayesinde oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz. Custom Club: Online Racing 3D APK dosyasını ücretiz indirerek yarışmaya hemen başlayın.

Custom Club: Online Racing 3D ekran görüntüleri Custom Club: Online Racing 3D ekran görüntüleri Custom Club: Online Racing 3D ekran görüntüleri Custom Club: Online Racing 3D ekran görüntüleri Custom Club: Online Racing 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.3

GeliştiriciGamesEZ

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 gün önce

Eklenme tarihi11.05.2024 - 21:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 305 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11649

GÜVENLİKİndireceğiniz Custom Club: Online Racing 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.GamesEZ.CustomClubOnline

APK imzası: 7ffa82cca6fca7506c984d9963e6ac2ef59ab54a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder