Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ikon

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu APK

v1

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu Açıklama

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu'nda polislerimiz kötü adamların peşine düşüyor.


Tam olarak mustang polis arabası oyunu diye bilinen bu oyunda polislik görevlerini yerine getiriyorsunuz. Temel göreviniz tabii ki şehrin huzurunu bozan kötü adamları yakalamak. Bunlar arasında hırsızlar, çeteler ve diğer suçlular bulunuyor. Mustang marka polis arabasıyla yakalamaya çalışacağınız suçlular kaçarken siz de kovalıyorsunuz ve heyecan dolu anlara tanık oluyorsunuz.


Oyunun temel özelliği normalde görev modunda bulunuyor. Ancak isterseniz serbest sürüş modunda Mustang araçla yüksek hızda sürüş yapabiliyorsunuz. Bu özelliğin dışında oyunda 4 farklı polis arabası, açık dünya haritası, silah ve mermi sistemi, farklı hava koşulları gibi özellikler bulunuyor. Tüm bu özellikler sayesinde oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Üstelik oyun tamamen ücretsiz. Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1

Geliştirici1st Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi30.09.2021 - 20:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 62.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10927

GÜVENLİKİndireceğiniz Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.games1st.mustangpolicecardriving

APK imzası: eb4b243970f7e0c066207afc8b666744c67fd146

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder