Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ikon

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu APK

v1

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu'nda polislerimiz kötü adamların peşine düşüyor.


Tam olarak mustang polis arabası oyunu diye bilinen bu oyunda polislik görevlerini yerine getiriyorsunuz. Temel göreviniz tabii ki şehrin huzurunu bozan kötü adamları yakalamak. Bunlar arasında hırsızlar, çeteler ve diğer suçlular bulunuyor. Mustang marka polis arabasıyla yakalamaya çalışacağınız suçlular kaçarken siz de kovalıyorsunuz ve heyecan dolu anlara tanık oluyorsunuz.


Oyunun temel özelliği normalde görev modunda bulunuyor. Ancak isterseniz serbest sürüş modunda Mustang araçla yüksek hızda sürüş yapabiliyorsunuz. Bu özelliğin dışında oyunda 4 farklı polis arabası, açık dünya haritası, silah ve mermi sistemi, farklı hava koşulları gibi özellikler bulunuyor. Tüm bu özellikler sayesinde oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Üstelik oyun tamamen ücretsiz. Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri Türk Mustang Polis Arabası Sürme Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder