Wild Runners ikon

Wild Runners APK

v1.0.8

Wild Runners Açıklama

Wild Runners APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir koşu oyunudur.


Deli dolu 12 farklı hayvan türü ile koşmya hazır olun. Koşu oyunu olarak kurgulanan Wild Runners oyununda sahillerde, plajlarda, dağlarda ve buzlu yollarda koşacaksınız. Koşu karakterlerimiz ise tamamen hayvanlardan oluşuyor. 12 farklı tür arasından istediğinizi seçerek koşu yarışına başlayın ve diğerlerini geçerek koşu yarışında birinci olmaya çalışın.


Bildiğiniz gibi koşu oyunlarında kilit nokta güç takviyeleridir. Wild Runners oyununda da platformda karşılaşacağınız 24 farklı güç takviyesi var. Bunları topladığınızda daha hızlı koşabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Android koşu oyunları arasında yer alan bu yapım hem üç boyutlu grafikleri hem de sürükleyici kurgusu ile gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Wild Runners APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve sevimli hayvanlarla birlikte koşu macerasına başlayın. İyi oyunlar.

Wild Runners ekran görüntüleri Wild Runners ekran görüntüleri Wild Runners ekran görüntüleri Wild Runners ekran görüntüleri Wild Runners ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciGames by Bump

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi07.10.2023 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 315 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11526

GÜVENLİKİndireceğiniz Wild Runners APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: io.bump.wildrunners

APK imzası: 866fa190cb05307318c7ab0904c5b3a41bd5848b

Wild Runners nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wild Runners APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder