CarX Rally ikon

CarX Rally APK

v19001

CarX Rally Açıklama

CarX Rally APK oyunuyla tozu dumana katacak yarışlara katılın.


Ralli yarışlarını sevenler CarX Rally oyununda buluşuyor. Fantastik arabalara atlayın ve dağlardaki yarış pistlerinde şoförlüğünüzü gösterin. Oyun içerisinde toplamda 30'dan fazla yarış pisti var. Her pistin kendine özgü engelleri ve manzarası mevcut. Ayrıca, ralli yarışlarında bol bol gördüğümüz tozlu ve çamurlu yollar da her pistte bulunuyor. Bu da oyunun gerçekçi yapısını artıran önemli bir özellik.


CarX Rally'de yarışı kazanmak için sürüş yeteneklerinizin tamamını göstermeniz şart. Her pisti en kısa sürede tamamlamanızın yanında ralliye özgü kaydırmaları ve atlamaları da yaptığınızda daha yüksek puan elde ediyorsunuz. Oyunun gerçekçi grafik modellemesi ve fizik motoru sayesinde yüksek keyifli yarışlar oyun severleri bekliyor. Android ralli yarışı oyunları arasında yer alan bu oyunu oynamak için CarX Rally APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

CarX Rally APK son sürüm güncellemesinde kış mevsimine özel yeni etkinlikler eklenmiş, EULA güncellemeleri yapılmış, oyun alt yapısı geliştirilmiş.

CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv19001

GeliştiriciCarX Technologies

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.03.2022 - 20:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme36

Dosya boyutu 638 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11015

GÜVENLİKİndireceğiniz CarX Rally APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.carxtech.rally

APK imzası: dee5b8eced120c190d92219a0242882a10617ec0

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CarX Rally oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CarX Rally nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Rally APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder