CarX Rally ikon

CarX Rally APK

v17200

CarX Rally APK oyunuyla tozu dumana katacak yarışlara katılın.


Ralli yarışlarını sevenler CarX Rally oyununda buluşuyor. Fantastik arabalara atlayın ve dağlardaki yarış pistlerinde şoförlüğünüzü gösterin. Oyun içerisinde toplamda 30'dan fazla yarış pisti var. Her pistin kendine özgü engelleri ve manzarası mevcut. Ayrıca, ralli yarışlarında bol bol gördüğümüz tozlu ve çamurlu yollar da her pistte bulunuyor. Bu da oyunun gerçekçi yapısını artıran önemli bir özellik.


CarX Rally'de yarışı kazanmak için sürüş yeteneklerinizin tamamını göstermeniz şart. Her pisti en kısa sürede tamamlamanızın yanında ralliye özgü kaydırmaları ve atlamaları da yaptığınızda daha yüksek puan elde ediyorsunuz. Oyunun gerçekçi grafik modellemesi ve fizik motoru sayesinde yüksek keyifli yarışlar oyun severleri bekliyor. Android ralli yarışı oyunları arasında yer alan bu oyunu oynamak için CarX Rally APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CarX Rally oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CarX Rally nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Rally APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri CarX Rally ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder