SkidStorm ikon

SkidStorm

v1.0.74

Minyatür yarış arabaları SkidStorm oyunuyla piste çıkıyor.

 

Çizgi film tarzı grafiklerle geliştirilen oyun oldukça sürükleyici bir tarza sahip. Her yarış oyununda olduğu gibi SkidStorm'da da yarışı birinci bitirmeniz gerekiyor. Yarışlar genelde gerçek oyunculara karşı yapılıyor ama isterseniz tek başınıza da oynayabiliyorsunuz. Oyunda kullanacağınız onlarca yarış arabası modeli ve bu arabaların geliştirme seçenekleri var. Yeni bir araba almaya paranız yetmediğinde, elinizdeki arabanın motorunu güçlendirerek yarışlara katılabilirsiniz.

 

SkidStorm'un kontrolleri oldukça basit, arabaya yön vermek için parmağınızı ekranın sol tarafından kaydırıyorsunuz. Nitro tüpünüzü doldurmak için de sağ taraftaki güç düğmesine basıyorsunuz. Burada bir ipucu verelim: Nitro tüpünü daha hızlı doldurmak için pistteki virajları spin atarak dönmeye çalışın. Sürüş yeteneğiniz başarılı değerlendirildiği için nitro daha çabuk doluyor.

 

Cheetah Games ekibinin geliştirdiği bu minyatür yarış oyunu tamamen ücretsiz. Oyundaki grafikler de çizgi film tadında olduğu için gayet eğlenceli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. 42 MB boyutundaki APK dosyasını indirerek bu eğlenceli yarıştaki yerinizi hemen alabilirsinz. İyi oyunlar.

SkidStorm ekran görüntüleri SkidStorm ekran görüntüleri SkidStorm ekran görüntüleri SkidStorm ekran görüntüleri SkidStorm ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.74

GeliştiriciCheetah Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi25.02.2018 - 13:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme44

Dosya boyutu 42.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8304

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder