Turbo Driving Racing 3D ikon

Turbo Driving Racing 3D APK

v2.2

Turbo Driving Racing 3D, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunudur.


Hız ve adrenalini seviyorsanız Turbo Driving Racing 3D keyifle oynayacağınız bir oyun. Akan trafik içerisinde hızlı giden arabalarla yarışacağınız oyunda yüksek puan toplamak ve yarışı bitirmek zorundasınız. Oyun temel olarak akan trafik içerisinde ilerliyor ancak kırsal kesimler, dağ yolları ve sahil şeridi gibi birçok farklı çevre tasarımı bulunuyor.


Turbo Driving Racing 3D'de ilk başta düşük özellikli yarış arabanız oluyor. İlerleyen bölümlerde kazandığınız para puanları kullanarak yeni araçlar satın alabilirsiniz. Oyunun 3 boyutlu grafikleri ve sesleri gayet başarılı. Android yarış oyunlarını seviyorsanız, Turbo Driving Racing'i de denemenizi tavsiye ederiz. Turbo Driving Racing 3D APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz.

Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Turbo Driving Racing 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Turbo Driving Racing 3D v2.2 için
iyi degil