Turbo Driving Racing 3D ikon

Turbo Driving Racing 3D APK

v2.7

Turbo Driving Racing 3D Açıklama

Turbo Driving Racing 3D, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunudur.


Hız ve adrenalini seviyorsanız Turbo Driving Racing 3D keyifle oynayacağınız bir oyun. Akan trafik içerisinde hızlı giden arabalarla yarışacağınız oyunda yüksek puan toplamak ve yarışı bitirmek zorundasınız. Oyun temel olarak akan trafik içerisinde ilerliyor ancak kırsal kesimler, dağ yolları ve sahil şeridi gibi birçok farklı çevre tasarımı bulunuyor.


Turbo Driving Racing 3D'de ilk başta düşük özellikli yarış arabanız oluyor. İlerleyen bölümlerde kazandığınız para puanları kullanarak yeni araçlar satın alabilirsiniz. Oyunun 3 boyutlu grafikleri ve sesleri gayet başarılı. Android yarış oyunlarını seviyorsanız, Turbo Driving Racing'i de denemenizi tavsiye ederiz. Turbo Driving Racing 3D APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Turbo Driving Racing 3D APK son sürüm ile bazı cihazlarda yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri Turbo Driving Racing 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7

GeliştiriciTerranDroid

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.02.2020 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme128

Dosya boyutu 20.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10175

GÜVENLİKİndireceğiniz Turbo Driving Racing 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.doodle.turboracing3d

APK imzası: 9dbf6ce1def6bca7ff7801360dc8c07b481eb691

Turbo Driving Racing 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Turbo Driving Racing 3D versiyonları:
  • 1. Turbo Driving Racing 3D v2.2

Turbo Driving Racing 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Turbo Driving Racing 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Turbo Driving Racing 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Turbo Driving Racing 3D v2.2 için
iyi degil