Extreme Car Driving Simulator ikon

Extreme Car Driving Simulator APK

v6.45.2

Extreme Car Driving Simulator APK oyunu ile şehrin sokaklarında yarışmanın keyfini çıkarın.


Extreme Car Driving Simulator Android için geliştirilen yarış ve araba sürme oyunudur. Simülasyon tabanlı geliştirilen oyunda spor arabalara binecek ve şehrin sokaklarında yüksek hızlı araba sürmenin keyfini yaşayacaksınız. Oyun içerisinde birçok araba modeli mevcut. İlk başlarda tabii arabanız pek spor değil ama kazanacağınız para ödülleri ile Lamborghini, Ferrari ve Aston Martin gibi hızın doruğuna çıkan arabalara sahip olabiliyorsunuz.


Oyunun en sevilen özelliği şehrin sürekli bir yarış halinde olması. Trafik kuralları yok, yavaş giden araba yok. Yapmanız gereken şey gaza basmak ve arabayı sürmek. Android araba sürme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Extreme Car Driving Simulator APK dosyasını hemen indirin ve şehirdeki yarışlarda yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Extreme Car Driving Simulator ekran görüntüleri Extreme Car Driving Simulator ekran görüntüleri Extreme Car Driving Simulator ekran görüntüleri Extreme Car Driving Simulator ekran görüntüleri Extreme Car Driving Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Extreme Car Driving Simulator APK güncel sürümünde Gamepad ve Chromebook desteği eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder