Hyper Drift! ikon

Hyper Drift! APK

v1.16

Drift oyunlarını seviyor musunuz? Hyper Drift! ile yarışların keyfini çıkarın.


Heyecan dolu yarış kurgusu ile öne çıkan Hyper Drift! oyununda birbirinden zorlu parkurlarda drift heyecanı oyun severleri bekliyor. Yerden oldukça yüksek bir platform üzerinde yapılan yarışlarda her oyuncu birinci olmak için arabasını drift atarak sürmek zorunda. Başarılı olmak için direksiyonu çok hassas tutmanız ve gazı köklemeniz şart. Ayrıca, arabayı platformdan aşağıya düşürmemek de önemli.


Android drift yarışı oyunu olarak sunulan Hyper Drift hem ücretsiz hem de boş zamanları değerlendirmek için gayet keyifli bir oyun. Hyper Drift APK kurulum dosyasını Cepde'den indirin ve oyuna başlayın. İyi oyunlar.

Hyper Drift! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hyper Drift! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder