Hyper Drift! ikon

Hyper Drift! APK

v1.16

Hyper Drift! Açıklama

Drift oyunlarını seviyor musunuz? Hyper Drift! ile yarışların keyfini çıkarın.


Heyecan dolu yarış kurgusu ile öne çıkan Hyper Drift! oyununda birbirinden zorlu parkurlarda drift heyecanı oyun severleri bekliyor. Yerden oldukça yüksek bir platform üzerinde yapılan yarışlarda her oyuncu birinci olmak için arabasını drift atarak sürmek zorunda. Başarılı olmak için direksiyonu çok hassas tutmanız ve gazı köklemeniz şart. Ayrıca, arabayı platformdan aşağıya düşürmemek de önemli.


Android drift yarışı oyunu olarak sunulan Hyper Drift hem ücretsiz hem de boş zamanları değerlendirmek için gayet keyifli bir oyun. Hyper Drift APK kurulum dosyasını Cepde'den indirin ve oyuna başlayın. İyi oyunlar.

Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri Hyper Drift! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16

GeliştiriciSemeevs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.10.2021 - 10:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme33

Dosya boyutu 77.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10947

GÜVENLİKİndireceğiniz Hyper Drift! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.semeevs.driftyrace3d

APK imzası: 708c9bce24344eb4daddab888d2d5a8db4475674

Hyper Drift! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hyper Drift! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder