Turbo Stars ikon

Turbo Stars APK

v1.2.1

Turbo Stars Açıklama

Turbo Stars, arcade tarzı grafiklerle geliştirilmiş eğlenceli bir Android yarış oyunudur.


Eğlenceli ama oldukça zor bir oyun yapısına sahip olan Turbo Stars, sıradışı bir yarış deneyimi sunuyor. Gerçek oyunculara karşı yarışacağınız oyunda, her biri farklı engellere sahip platformlarda, yol üzerindeki altınları toplayarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Turbo Stars'ın ilgi çeken özelliklerinden birisi, bildiğimiz klasik yarış arabalarının oyunda olmaması. Onun yerine scooter, kaykay ve hatta kamyon tekerleği gibi sıradışı yarış araçları bulunuyor. Diğer yarış oyunlarından oldukça farklı olan bu yarış araçları da zaten oyunu daha keyifli halen özellikleri arasında.


Arcade tarzı grafik modellemesiyle geliştirilen Turbo Stars kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Hassas oyun kontrolleri ve akıcı oyun yapısı ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Turbo Stars APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışmaya başlayabilirsiniz.

Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi18.12.2019 - 15:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 34.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10037

GÜVENLİKİndireceğiniz Turbo Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.turbo.stars

APK imzası: c442e99dd2eb001d107fe28808dc96f3e0d4307c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder