Turbo Stars ikon

Turbo Stars APK

v1.2.1

Turbo Stars, arcade tarzı grafiklerle geliştirilmiş eğlenceli bir Android yarış oyunudur.


Eğlenceli ama oldukça zor bir oyun yapısına sahip olan Turbo Stars, sıradışı bir yarış deneyimi sunuyor. Gerçek oyunculara karşı yarışacağınız oyunda, her biri farklı engellere sahip platformlarda, yol üzerindeki altınları toplayarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Turbo Stars'ın ilgi çeken özelliklerinden birisi, bildiğimiz klasik yarış arabalarının oyunda olmaması. Onun yerine scooter, kaykay ve hatta kamyon tekerleği gibi sıradışı yarış araçları bulunuyor. Diğer yarış oyunlarından oldukça farklı olan bu yarış araçları da zaten oyunu daha keyifli halen özellikleri arasında.


Arcade tarzı grafik modellemesiyle geliştirilen Turbo Stars kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Hassas oyun kontrolleri ve akıcı oyun yapısı ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Turbo Stars APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışmaya başlayabilirsiniz.

Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri Turbo Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder