Off The Road OTR Open World Driving ikon

Off The Road OTR Open World Driving APK

v1.2.1

Off The Road OTR Open World Driving açık dünya haritasına sahip oldukça başarılı bir araç sürme ve yarış oyunudur.

 

DogByte ekibinin geliştirdiği oyun özellikle içerik zenginliğiyle dikkat çekiyor. Dağ yolları, otobanlar, şehir trafiği ve aklınıza gelebilecek daha birçok yerde araba sürmenin keyfini Off The Road - OTR Open World Driving oyunuyla çıkarıyorsunuz. Üstelik birkaç araba yerine tırdan yarış arabasına, tekneden helikoptere kadar da oldukça geniş bir araç koleksiyonu var. Tabii bunların hepsini kullanabilmek için önce oyun parası kazanmanız gerekiyor. Bu parayı da oyundaki görev sisteminde oynayarak kazanabilirsiniz.

 

Oyunun görev sistemi çok çeşitli ve zengin. Araç çekme, yangın söndürme ve taşımacılık yapma gibi çok farklı yüzlerce görev bulunuyor. Üstelik her biri de oyundaki açık dünyanın farklı yerlerinde. Bu sayede oyun hem eğlenceli hem de sıkılmadan oynamanızı sağlıyor.

 

Android açık dünya oyunları arasında Off The Road - OTR Open World Driving kesinlikle en başarılı oyunlar arasında. Oyunun grafik kalitesi, sezgisel kontrolleri ve ses düzeyi gayet başarılı. Off The Road - OTR Open World Driving APK dosyasını indirerek bu sürükleyici yarış oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Off The Road OTR Open World Driving ekran görüntüleri Off The Road OTR Open World Driving ekran görüntüleri Off The Road OTR Open World Driving ekran görüntüleri Off The Road OTR Open World Driving ekran görüntüleri Off The Road OTR Open World Driving ekran görüntüleri

Yorumlar

Off The Road OTR Open World Driving için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Off The Road OTR Open World Driving v1.2.1 için
teşekur