Stock Car Racing ikon

Stock Car Racing APK

v3.4.5

Stock Car Racing, NASCAR tarzına sahip oldukça başarılı bir Android yarış oyunudur.


800 beygirlik güce sahip araçlarla yarışacağınız Stock Car Racing'te onlarca farklı araba ve yarış pisti seçeneği var. Ayrıca 6 farklı oyun modu ile de geniş bir oyun içeriği sunuluyor. Oyundaki yarış pistleri ise oval şekilde ve her yarış arabası tabii ki birinci olmak için kıyasıya yarışıyor. Oval pistlerde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta virajlara gireceğiniz hız ve dönme açısı. Eğer bu ikisini doğru ayarlarsanız yarışı birinci bitirme şansınız artıyor.


Stock Car Racing'in ilk başında düşük özelliklere sahip bir araçla yarışa başlıyorsunuz. Ancak yarışlardan kazanacağınız ödüllerle geliştirme kilitlerini açarak arabanızın seviyesini yükseltmeniz mümkün. Oyunun grafik kalitesi ve kontrolleri oldukça başarılı. Stock Car Racing APK dosyasını ücretsiz indirin ve yarıştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Stock Car Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stock Car Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stock Car Racing ekran görüntüleri Stock Car Racing ekran görüntüleri Stock Car Racing ekran görüntüleri Stock Car Racing ekran görüntüleri Stock Car Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stock Car Racing APK son sürüm güncellemesinde;

Arabaların yavaşlamasına sebep olan sorun düzeltilmiş,

20 yeni etkinlik yarışı eklenmiş,

Araba fiyatları ucuzlatılmış,

Pist boyları uzatılmış,

Çarpışma için yeni hasar ölçme özelliği eklenmiş,

Oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Stock Car Racing için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Stock Car Racing v3.1.7 için
Walla ben bu oyunu tavsiye ederim