Garena Speed Drifters ikon

Garena Speed Drifters APK

v1.10.6.14644

Garena Speed Drifters, drift yarışlarına katılacağınız sürükleyici bir yarış oyunu.


Garena stüdyosunun geliştirdiği oyunda gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı drift yarışlarına katılıyor, birinci olmak için gazı köklüyorsunuz. Oyunda her yarış için 3 dakikalık bir zaman dilimi var ve bu sürede zaferi yakalamanız şart. Garena Speed Drifters'ta birçok farklı yarış modu var. Bunlara bakalım:

  • Eşya (item) modu: Yarış sırasında yardımcı eşyalar kullanarak öne geçmeye çalıştığınız mod. Hem tek başınıza hem de takım olarak yarışabilirsiniz. Yarış sonunda özel güçlendirici eşyalarla araçlarınızı geliştirme şansınız var.
  • Hız modu: Pistteki en iyi ve en hızlı yarışçıların belirlendiği mod. Bu modda özel güçlendiricilerin tamamı serbest.
  • Rank modu: Bu modda aynı seviyedeki yarışçılar kapışıyor. Gerçek zamanlı yarışlarda özellikle seviye yükseltmek için bu mod doğru bir tercih.

Garena Speed Drifters yarış pilotunuzu özelleştirme konusunda da oldukça geniş içeriğe sahip. Yüzlerce kıyafet arasından istediğinizi alarak yarış pilotunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve pistte farklı görünümle öne çıkabilirsiniz. Tabi bu oyunda en önemli şey yarış arabaları: 30'dan fazla yarış arabası modelinin yer aldığı oyunda özel güçlendirici ve skinlerle aracınızı bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz.


Garena ekibi PC ve mobil oyunlarda çok tecrübeli bir ekibe sahip. Garena Speed Drifters oyunu da grafik modellemesi ve sezgisel kontrol kalitesiyle bunun bir örneği olmuş. Garena Speed Drifters APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici drift yarışı oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Garena Speed Drifters oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Garena Speed Drifters nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Garena Speed Drifters APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Garena Speed Drifters ekran görüntüleri Garena Speed Drifters ekran görüntüleri Garena Speed Drifters ekran görüntüleri Garena Speed Drifters ekran görüntüleri Garena Speed Drifters ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Garena Speed Drifters APK son sürüm güncellemesi ile oynanışı etkileyen bazı sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder