Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ikon

Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles APK

v2.1

Car Eats Car 3 oyunuyla aksiyon dolu yarışlara katılın.


Android için geliştirilen Car Eats Car 3 aslında bir yarış oyunu. Ama içerisinde bol bol aksiyon var. Adrenalin, hız ve heyecanı bir arada oyun severlerle buluşturan Car Eats Car 3'te gerçek oyunculara karşı hem yarışıyor hem de savaşıyorsunuz. Oyundaki yarış arabaları oldukça sıradışı ve hepsinin bir silah kapasitesi var. Oyunculara düşen görev ise yarış sırasında rakiplerini devre dışı bırakmak.


Car Eats Car 3'ün sıradışı oyun kurgusunda herkes için farklı bir özelleştirme seçeneği var. İster arabanızın görünümünü değiştirin, isterseniz silahları renkli çıkartmalarla kaplayın. Oyun tamamen sizin zevkinize göre ilerliyor. Ayrıca, temel olarak gerçek oyuncularla savaşıyor olsanız bile internetsiz oynama seçeneği de mevcut. İsterseniz kendinizi geliştirmek için bile bu modda takılmanız mümkün.


SMOKOKO stüdyosunun geliştirdiği bu sıradışı yarış oyunu tamamen ücretsiz. Akıcı grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusuna sahip oyunu oynamak için Car Eats Car 3 APK dosyasını hemen indirip kurun. İyi oyunlar.

Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ekran görüntüleri Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ekran görüntüleri Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ekran görüntüleri Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ekran görüntüleri Car Eats Car 3 – Racing Cars and Road Battles ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder