Street Racing Grand Tour - Driving сar games ikon

Street Racing Grand Tour - Driving сar games APK

v1.0.0

Street Racing Grand Tour - Driving сar games Açıklama

Şehrin en iyi yarışçısı Street Racing Grand Tour oyunu ile belli oluyor.


Street Racing Grand Tour Android için geliştirilen sürükleyici bir yarış oyunu. Drag yarışları, sokak yarışları, efsane kovalamacalar dahil birçok yarış türü oyunda sizi bekliyor. Birinci olmak için gaza basın, asfaltı eritin. Hepsi bu. Diğer arabalara karşı avantajlı olmak için arabanızın üst klasman olmasına dikkat etmeniz şart. Oyundan kazanacağınız ödül paralarını kullanarak yeni arabalar satın alabilir ve garajınızı zenginleştirebilirsiniz. Sadece bu kadar değil, arabaların her parçası geliştirilebiliyor. Bu sayede aracınızı en hızlı ve en gelişmiş seviyeye çıkartabilirsiniz.


Street Racing Grand Tour Driving car games sürükleyici yarış kurgusu ile gönlünüzü fethedecek. Android yarış oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri çok iyi düzeyde başarılı. Şehirdeki nefes kesen yarışlara katılmak için Street Racing Grand Tour APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Street Racing Grand Tour APK son sürüm güncellemesi ile Google optimizasyonu geliştirilmiş, oyun alt yapısı geliştirilmiş ve oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciHeroCraft Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi06.01.2021 - 13:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme71

Dosya boyutu 394 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10725

GÜVENLİKİndireceğiniz Street Racing Grand Tour - Driving сar games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.herocraft.game.drag.auto.street.racing.heat

APK imzası: fc413a9e19baea3947627e70a7a3ea524e92f914

Street Racing Grand Tour - Driving сar games eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Street Racing Grand Tour - Driving сar games versiyonları:
  • 1. Street Racing Grand Tour - Driving сar games v0.12.3756

Street Racing Grand Tour - Driving сar games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Street Racing Grand Tour - Driving сar games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Street Racing Grand Tour - Driving сar games için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Street Racing Grand Tour - Driving сar games v0.12.3756 için
superrrrrrrrrr