Street Racing Grand Tour - Driving сar games ikon

Street Racing Grand Tour - Driving сar games APK

v0.12.3756

Şehrin en iyi yarışçısı Street Racing Grand Tour oyunu ile belli oluyor.


Street Racing Grand Tour Android için geliştirilen sürükleyici bir yarış oyunu. Drag yarışları, sokak yarışları, efsane kovalamacalar dahil birçok yarış türü oyunda sizi bekliyor. Birinci olmak için gaza basın, asfaltı eritin. Hepsi bu. Diğer arabalara karşı avantajlı olmak için arabanızın üst klasman olmasına dikkat etmeniz şart. Oyundan kazanacağınız ödül paralarını kullanarak yeni arabalar satın alabilir ve garajınızı zenginleştirebilirsiniz. Sadece bu kadar değil, arabaların her parçası geliştirilebiliyor. Bu sayede aracınızı en hızlı ve en gelişmiş seviyeye çıkartabilirsiniz.


Street Racing Grand Tour Driving car games sürükleyici yarış kurgusu ile gönlünüzü fethedecek. Android yarış oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri çok iyi düzeyde başarılı. Şehirdeki nefes kesen yarışlara katılmak için Street Racing Grand Tour APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Street Racing Grand Tour - Driving сar games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Street Racing Grand Tour - Driving сar games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri Street Racing Grand Tour - Driving сar games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder