TOGG T10X Türk Araba Oyunu ikon

TOGG T10X Türk Araba Oyunu APK

v2

TOGG T10X Türk Araba Oyunu Açıklama

Yerli arabamız TOGG yollarda. TOGG T10X Türk Araba Oyunu ile TOGG sürüşünü denemeye hazır olun.


Android araba sürme oyunları arasında yer alan bu oyunda yabancı araba modelleri yerine yerli aracımız TOGG ile oynuyorsunuz. TOGG T10X modelinin yer aldığı bu oyunda Türkiye'nin büyükşehirlerinde arabanızı sürecek, akan trafik içerisinde ilerleyerek gerçekçi araç sürüş deneyimini yaşayacaksınız. Gerçekçi detaylarla geliştirilen oyunda T10X modelinin tüm özellikleri kurgulanmış. Ayrıca arabasını modifiye etmeyi seven insanlar için yüzlerce modifiye seçeneği de mevcut. Böylece kendi TOGG T10X modelinizi özelleştirebilir ve zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.


Grafik modellemesi gayet başarılı olan TOGG araç sürme oyunu tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Android araba sürme oyunları arasında yer alan ve ilk yerli aracımızı konu edinen oyunu oynamak için TOGG T10X Türk Araba Oyunu APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

TOGG T10X Türk Araba Oyunu ekran görüntüleri TOGG T10X Türk Araba Oyunu ekran görüntüleri TOGG T10X Türk Araba Oyunu ekran görüntüleri TOGG T10X Türk Araba Oyunu ekran görüntüleri TOGG T10X Türk Araba Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2

GeliştiriciClap Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi01.01.2024 - 15:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme74

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11576

GÜVENLİKİndireceğiniz TOGG T10X Türk Araba Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.clapgames.t0ggsimulatort10x

APK imzası: 2aaf4b55f42d7677c57085924fdbe2d9be6ff470

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder