Racing Master - Car Race 3D ikon

Racing Master - Car Race 3D APK

v1.1.2

Racing Master - Car Race 3D oynaması hem kolay hem de gayet keyifli bir Android yarış oyunu.


Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen bu yarış oyununda uzun ve akrobatik pistlerde yarışmanın keyfini çıkaracaksınız. Hız, drama ve aksiyon gibi geniş çerçevede oyuncuları etkileyen Racing Master'da kendi arabalarınızı özelleştirebilir ve istediğiniz geliştirmeleri yaparak arabanızı daha hızlı hale getirebilirsiniz. Oyundaki yarışlar genel olarak drift tarzında ilerliyor. Bu nedenle yapacağınız her geliştirmede arabanızın drift yeteneğini göz önüne almanız gerekiyor.


Oyunun üç boyutlu grafikleri başarılı çevre modellemesiyle desteklenmiş. Gerçekçi sürüş dinamiği ve akıcı kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak kullanımınıza sunuluyor. Racing Master APK dosyasını şimdi ücretsiz indirin ve drift yarışlarında oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Racing Master - Car Race 3D ekran görüntüleri Racing Master - Car Race 3D ekran görüntüleri Racing Master - Car Race 3D ekran görüntüleri Racing Master - Car Race 3D ekran görüntüleri Racing Master - Car Race 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder