Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ikon

Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) APK

Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious) oyununun yeni versiyonudur. Bu versiyonda, önceki versiyonda ortaya çıkan hatalar giderilmiş. Oyunun APK dosyasını sitemiz üzerinden indirin, kurulum işlemi sırasında data dosyası indirilecektir, cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun. 


Cihazını internete bağlayamayan kullanıcılar oyunun hem apk hem de data dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirler. 


APK ve Data indir: http://uploaded.net/file/nadh7cew


Açılan sitede indirme işlemini başlatmak için sitenin orta kısmındaki Ücretsiz Download butonuna tıklatın, 30 sn bekleyin, güvenlik kodunu girin ve küçük mavi renkte olan Download butonuna tıklatın.


Fast and Furious 6 oyununun google play sayfasındaki açıklama: 


Hızlı ve Öfkeli 6'nın dünyasına adım atın. Londra sokak yarışlarında drift ve drag yaparken "En Hızlı" sürücülerin saygısını ve yanında para kazanın. Yeni soygun modunda bir dizi işe başlamadan önce hazırlık yapılırken Hızlı ve Öfkeli çetesine katılın. Hızlı ve Öfkeli 6: Oyun, etkileyici grafikler, yeni oyun modları, sürükleyici online yarışlar ve heyecanlı sür veya öl görevleriyle mobil yarışı yeni boyutlara taşıyor.HIZLI VE ÖFKELİ 6 ÇETESİNE KATILIN
Çok yetenekli paralı sürücüleri yenerek Londra sokakalrında drift ve drag yapıp saygı kazanın.ARABALAR
Hepsi mükemmel grafiklere sahip, Hızlı ve Öfkeli 6 filminde bulunan araçlar dahil bir dizi yüksek kaliteli lisanslı arabaları toplayın, kişiselleştirin ve geliştirin.


SON BİR İŞ DAHA
Hızlı ve Öfkeli 6 çetesiyle soygun yaparak altın kazanın.

YARIŞIN

Turnuvaları, çevrimiçi yarışları kazanın veya global lider tablolarına hükmederek dünyaya karşı koyun.

HD QUALITY
1080p ile çoğu Android tablette hi-def oyun deneyimi.


İyi eğlenceler!

Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) ekran görüntüleri

Yorumlar

Fast and Furious 6 v3.4.2 (Hızlı ve Öfkeli) için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce
Acilir isallah
Ziyaretçi6 yıl önce
Kardeşlerim oyun hileli değil :)
Ziyaretçi7 yıl önce
Benim girdi güncelle diyo ne yapmalıyım
Ziyaretçi7 yıl önce
kardeşler oyun hilelimi
Ziyaretçi7 yıl önce
hileli mi oyun