Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ikon

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK

v0.69.0

Boom Karts oyunu ile aksiyon dolu yarışlar sizi bekliyor.


Android aksiyon ve yarış kurgusunu birleştiren Boom Karts APK oyununda go kart tarzında yarışlara katılıyorsunuz. Oyunun öne çıkan en dikkat çeken özelliği yarış ve savaş kurgusunu birleştirmesi. Bildiğiniz gibi her yarış oyununda tüm yarışçılar birinci olmak için yarışır. Bu oyunda da böyle ancak bu sefer aynı zamanda birinci olmak için savaşmanız gerekiyor. Go kart aracınıza bağlı olan silahları kullanarak rakiplerinizi saf dışı bırakın ve yarışmanın keyfini çıkarın.


 PvP tabanlı oyun kurgusuna sahip olan Boom Karts'te ister gerçek zamanlı isterseniz de arkadaş grubunuzla oynayabilirsiniz. Oyundaki hem araba hem de silah modelleri için yükseltme seçenekleri mevcut. Yarışları kazanmak için bu yükseltmeleri yaparsanız yarış pistinde daha avantajlı duruma geliyorsunuz.


Fingersoft ekibinin geliştirdiği bu oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Aksiyon ve yarış türüne sahip oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş diyebiliriz. Boom Karts APK dosyasını ücretsiz indirip oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder