Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ikon

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK

v1.35.0

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Açıklama

Boom Karts oyunu ile aksiyon dolu yarışlar sizi bekliyor.


Android aksiyon ve yarış kurgusunu birleştiren Boom Karts APK oyununda go kart tarzında yarışlara katılıyorsunuz. Oyunun öne çıkan en dikkat çeken özelliği yarış ve savaş kurgusunu birleştirmesi. Bildiğiniz gibi her yarış oyununda tüm yarışçılar birinci olmak için yarışır. Bu oyunda da böyle ancak bu sefer aynı zamanda birinci olmak için savaşmanız gerekiyor. Go kart aracınıza bağlı olan silahları kullanarak rakiplerinizi saf dışı bırakın ve yarışmanın keyfini çıkarın.


PvP tabanlı oyun kurgusuna sahip olan Boom Karts'te ister gerçek zamanlı isterseniz de arkadaş grubunuzla oynayabilirsiniz. Oyundaki hem araba hem de silah modelleri için yükseltme seçenekleri mevcut. Yarışları kazanmak için bu yükseltmeleri yaparsanız yarış pistinde daha avantajlı duruma geliyorsunuz.


Fingersoft ekibinin geliştirdiği bu oyun gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Aksiyon ve yarış türüne sahip oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş diyebiliriz. Boom Karts APK dosyasını ücretsiz indirip oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Boom Karts APK son sürüm güncellemesinde yarış arabaları optimize edilmiş ve oyunda görsel geliştirmeler yapılmış.

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri Boom Karts - Multiplayer Kart Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.35.0

GeliştiriciFingersoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi29.04.2021 - 10:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme34

Dosya boyutu 173 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10844

GÜVENLİKİndireceğiniz Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fingersoft.boomkarts

APK imzası: 8a94724bfd48740e5d25e930ecb43219a73cd658

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Boom Karts - Multiplayer Kart Racing versiyonları:
  • 1. Boom Karts - Multiplayer Kart Racing v1.27.1
  • 2. Boom Karts - Multiplayer Kart Racing v0.69.0

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder