At Yarışı 3D ikon

At Yarışı 3D APK

v1.0.4

At Yarışı 3D Açıklama

Candy Mobile tarafından geliştirilen Android'in ilk at yarışı olma özelliğine sahip oyunda, özel olarak yetiştirilmiş atınıza binerek parkurdaki engelleri aşmanız gerekiyor.

 

Horse Racing 3D resmi ismiyle duyurulan oyunda atla hızlı gitmeniz ne kadar önemliyse, atın dayanıklılığı ve çevikliği de yarışı kazanmanız için bir o kadar önemli. Parkurda karşınıza çıkacak engelleri aşarken bindiğiniz atın dayanıklılık gücü sizi yarışta tutmayı sağlayacak. Dereceye girerek bitirdiğiniz yarışlardan kazanacağınız parapuanlar ile atınızın bakımı ve gelişmesi için gerekli olan ihtiyaçları alabilirsiniz. İsterseniz at çiftliğinize yeni atlar alarak, dünyanın en iyi at geliştiricisi olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

At Yarışı 3D ekran görüntüleri At Yarışı 3D ekran görüntüleri At Yarışı 3D ekran görüntüleri At Yarışı 3D ekran görüntüleri At Yarışı 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi29.10.2016 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1392

Dosya boyutu 15.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7342

GÜVENLİKİndireceğiniz At Yarışı 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wordmobiles.horse

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder