Racing Moto ikon

Racing Moto APK

v1.2.16

Racing Moto Açıklama

Racing Moto yüksek tempolu bir motorsiklet yarışı oyunudur.


Akan trafiğin içerisinde yarışacağınız Racing Moto bir tür sonsuz yarış oyunu gibi. Amacınız, trafikte hiçbir arabaya çarpmadan gidebildiğiniz kadar uzun mesafeye gitmek. Motosikletler yarışa özel geliştirildiği için hızlı bir şekilde gidiyorsunuz, bu da yüksek tempoda heyecan dolu yarışlar demek.


Racing Moto'da şehir, çöl, dağlık ve ormanlık alan gibi temalar mevcut. Yarışırken aynı zamanda bu manzaraların tadını da çıkarıyorsunuz. Oyunu oynaması ise gayet basit: ekrandaki düğmelerle veya tilt dediğimiz sensörlerle telefonu çevirerek motorunuzu yönlendiriyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta trafik kazası yapmamak. Bir de yüksek hızda motorun kontrolünü iyi sağlamanız şart. Yarışlardan kazanacağınız ödül puanı ile daha hızlı ve yeni motorların kilitlerini açabilirsiniz. Oyunda garajınıza ekleyebileceğiniz onlarca motor modeli bulunuyor.


Oyunun grafikleri kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz olması sayesinde de severek oynayacağınız oyunda Racing Moto APK dosyasını hemen indirerek motosiklet yarışına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.16

GeliştiriciDroidhen Casual

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.06.2020 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 8.87 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10454

GÜVENLİKİndireceğiniz Racing Moto APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.droidhen.game.racingmoto

APK imzası: 0ca300397193115e7cd6ca8e016175f890b14eed

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder