Racing Moto ikon

Racing Moto APK

v1.2.16

Racing Moto yüksek tempolu bir motorsiklet yarışı oyunudur.


Akan trafiğin içerisinde yarışacağınız Racing Moto bir tür sonsuz yarış oyunu gibi. Amacınız, trafikte hiçbir arabaya çarpmadan gidebildiğiniz kadar uzun mesafeye gitmek. Motosikletler yarışa özel geliştirildiği için hızlı bir şekilde gidiyorsunuz, bu da yüksek tempoda heyecan dolu yarışlar demek.


Racing Moto'da şehir, çöl, dağlık ve ormanlık alan gibi temalar mevcut. Yarışırken aynı zamanda bu manzaraların tadını da çıkarıyorsunuz. Oyunu oynaması ise gayet basit: ekrandaki düğmelerle veya tilt dediğimiz sensörlerle telefonu çevirerek motorunuzu yönlendiriyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta trafik kazası yapmamak. Bir de yüksek hızda motorun kontrolünü iyi sağlamanız şart. Yarışlardan kazanacağınız ödül puanı ile daha hızlı ve yeni motorların kilitlerini açabilirsiniz. Oyunda garajınıza ekleyebileceğiniz onlarca motor modeli bulunuyor.


Oyunun grafikleri kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz olması sayesinde de severek oynayacağınız oyunda Racing Moto APK dosyasını hemen indirerek motosiklet yarışına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri Racing Moto ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder