Highway Rider Motorcycle Racer ikon

Highway Rider Motorcycle Racer APK

v2.2.2

Highway Rider Motorcycle Racer Açıklama

Highway Rider Motorcycle Racer ile sürükleyici motosiklet yarışlarına katılın.


Yüksek hızlı motorları seviyorsanız Highway Rider Motorcycle Racer tam size göre bir oyun. Üstelik bu yarışta şehir trafiği akıyor ve siz bu trafik içerisinde kaza yapmadan yarışı bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde 3 farklı yarış modu var: Serbest sürüş, Sürücü kariyeri ve Kaçak modu. Bu modların hepsi de şehir trafiğinde ve 4 farklı şehir haritasında oynanabiliyor. İçlerinden kaçak modu ise polisten kaçtığınız eğlencenin en yüksek olduğu oyun modu. Polislerden kaçarken şehir trafiğini birbirine katıyor, yüksek hızla arabaları solluyorsunuz.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Android motosiklet oyunları arasında milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başarmış olan Highway Rider Motorcycle Racer tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz yarışta kazandığınız ödüllerle hem motosikletinizi hem de yarışçınızın kıyafetlerini kişiselleştirebilirsiniz. Sürükleyici motosiklet yarışlara katılmak için Highway Rider Motorcycle Racer APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Highway Rider Motorcycle Racer ekran görüntüleri Highway Rider Motorcycle Racer ekran görüntüleri Highway Rider Motorcycle Racer ekran görüntüleri Highway Rider Motorcycle Racer ekran görüntüleri Highway Rider Motorcycle Racer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.2

GeliştiriciBattery Acid Games, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi28.01.2020 - 22:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme43

Dosya boyutu 129 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10118

GÜVENLİKİndireceğiniz Highway Rider Motorcycle Racer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.batteryacid.highwayrider

APK imzası: 6d96ed413a0e4e145d6798b5ab78ae9f5ab3108f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder