AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ikon

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi APK

v1.3.1

AIRLINE COMMANDER oyununda gerçekçi uçuş deneyimi sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik yapısıyla öne çıkan oyunda, kendi havayolu şirketinizi kuruyor ve dünyanın en iyisi olmak için diğerleriyle rekabet ediyorsunuz. Bu amaca ulaşabilmeniz için gerçekçi uçak pistleri olan yüzlerce havalimanında ve yüksek çözünürlüklü alanlarda kalkış, iniş, rule hareketleri ve heyecan verici mücadeleleri tamamlayarak sözleşmelerden para kazanmanız gerekiyor.


Oyun bir uçuş simülasyonundan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Sadece uçak sürme değil, arızalar ve çözümleri, acil durumlarda ne yapmanız gerektiği ve kötü kava koşullarıyla nasıl baş edebileceğinizi yine AIRLINE COMMANDER'ın uçuş simülasyonuyla deneyimlemeniz mümkün.


Airline Commander'in en gerçekçi özelliği ise, tamamen gerçek hava trafiği radarını içermesi. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerindeki uçuş trafiğini dikkate alarak oyundaki görevleri tamamlamanız ve gerekiyorsa rotanızı yeniden belirlemeniz gerekiyor. Ücretsiz, gerçekçi ve üstün kalite grafik yapısına sahip AIRLINE COMMANDER'da milyonlarca oyuncu dünyanın en iyi havayolu şirketi olmak için oynuyor. AIRLINE COMMANDER APK dosyasını hemen indirerek uçuş yeteneklerinizi sergilemeye başlayın. İyi oyunlar.

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

AIRLINE COMMANDER APK güncel sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Gerçekçi fizik yapısı ve grafikler,

Başarılı simülasyon motoru,

Gerçek hava trafik radarı,

Akıcı kontroller.

Eksileri

Dosya boyutu çok yüksek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder