AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ikon

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi APK

v1.7.4

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi Açıklama

AIRLINE COMMANDER oyununda gerçekçi uçuş deneyimi sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik yapısıyla öne çıkan oyunda, kendi havayolu şirketinizi kuruyor ve dünyanın en iyisi olmak için diğerleriyle rekabet ediyorsunuz. Bu amaca ulaşabilmeniz için gerçekçi uçak pistleri olan yüzlerce havalimanında ve yüksek çözünürlüklü alanlarda kalkış, iniş, rule hareketleri ve heyecan verici mücadeleleri tamamlayarak sözleşmelerden para kazanmanız gerekiyor.


Oyun bir uçuş simülasyonundan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Sadece uçak sürme değil, arızalar ve çözümleri, acil durumlarda ne yapmanız gerektiği ve kötü kava koşullarıyla nasıl baş edebileceğinizi yine AIRLINE COMMANDER'ın uçuş simülasyonuyla deneyimlemeniz mümkün.


Airline Commander'in en gerçekçi özelliği ise, tamamen gerçek hava trafiği radarını içermesi. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerindeki uçuş trafiğini dikkate alarak oyundaki görevleri tamamlamanız ve gerekiyorsa rotanızı yeniden belirlemeniz gerekiyor. Ücretsiz, gerçekçi ve üstün kalite grafik yapısına sahip AIRLINE COMMANDER'da milyonlarca oyuncu dünyanın en iyi havayolu şirketi olmak için oynuyor. AIRLINE COMMANDER APK dosyasını hemen indirerek uçuş yeteneklerinizi sergilemeye başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

AIRLINE COMMANDER APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi ekran görüntüleri
Artıları

Gerçekçi fizik yapısı ve grafikler,

Başarılı simülasyon motoru,

Gerçek hava trafik radarı,

Akıcı kontroller.

Eksileri

Dosya boyutu çok yüksek.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.4

GeliştiriciRORTOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2019 - 11:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme565

Dosya boyutu 502 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9444

GÜVENLİKİndireceğiniz AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: it.rortos.realflight

APK imzası: 903fe487ca9175377f6d1ceb73fb3121856fcedf

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi versiyonları:
  • 1. AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi v1.3.1
  • 2. AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi v1.1.5

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AIRLINE COMMANDER - Gerçek uçuş deneyimi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder