Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ikon

Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D APK

v4.3

Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D Açıklama

Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D APK oyununda öğrenci otobüsü şoförlüğüne başlayın.


Yeni işinize merhaba deyin. Okul otobüsü şoförlüğü yapacağınız oyunda evine ve okula gitmeyi bekleyen onlarca öğrenciyi taşımakla görevlisiniz. Öğrenci servisçisi de diyebileceğimiz bu görevde işinizi eksiksiz yapmanız önemli. Çocukların ailesi trafikten korkuyor, bu yüzden öğrencileri tehlikeye atmadan güvenli bir şekilde gidecekleri yere götürmeniz gerekiyor.


Oyun kontrolleri oldukça basit, ekran üzerindeki direksiyon ve pedalları kullanarak otobüsünüzü istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Bunun dışında, öğrenci taşımacılığında kullanabileceğiniz birçok otobüs modeli bulunuyor. Üstelik bunların birçoğu Amerikan modellerinden oluşuyor. Onlarca model arasından oyun puanlarını kullanarak istediğinizi satın alabilir ve otobüsü sürebilirsiniz.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan bu oyun hem geniş içeriği hem de keyifli yapısı sayesinde otobüs sürme oyunlarını sevenler için gayet ideal. Oyuna ait kurulum dosyası olan Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D APK'yi indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ekran görüntüleri Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ekran görüntüleri Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ekran görüntüleri Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ekran görüntüleri Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.3

GeliştiriciGames2win.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi04.12.2022 - 15:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 145 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11215

GÜVENLİKİndireceğiniz Okul Otobüsü Sürüş Simülatörü 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.games2win.superschooldriver

APK imzası: ef2fb1bea8b2001c5dbbc2c8cfa03e8271402af5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder