Turboprop Flight Simulator 3D ikon

Turboprop Flight Simulator 3D APK

v1.19b

Turboprop Flight Simulator 3D askeri ve yolcu uçaklarını süreceğiniz başarılı bir simülasyon oyunudur.

 

Airbus A400M ve Atlas gibi birçok uçak modelinin yer aldığı oyunda pilotluk görevi tamamen size ait. Oyunda yüzden fazla görev türü var. Bazen askeri uçaklarla ordunuza takviye yapacak, bazen de yolcuları şehirden şehire uçuracaksınız. Başlangıçta her görev için kritik önemde olan uçağın kalkış ve inişi için kısa bir eğitim turuna katılmanız gerekiyor. Ardından pilotluk görevlerine başlıyorsunuz.

 

Oyun hem çevre hem de kokpit görünümüne sahip. Üç boyutlu detaylarla desteklenen grafikler sayesinde oyunu oynarken sürükleyici bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Android uçak simülasyonu oyunları arasında oldukça dikkat çeken Turboprop Flight Simulator 3D tamamen ücretsiz. Turboprop Flight Simulator 3D APK dosyasını indirip kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder