Turboprop Flight Simulator 3D ikon

Turboprop Flight Simulator 3D

v1.19b

Turboprop Flight Simulator 3D askeri ve yolcu uçaklarını süreceğiniz başarılı bir simülasyon oyunudur.

 

Airbus A400M ve Atlas gibi birçok uçak modelinin yer aldığı oyunda pilotluk görevi tamamen size ait. Oyunda yüzden fazla görev türü var. Bazen askeri uçaklarla ordunuza takviye yapacak, bazen de yolcuları şehirden şehire uçuracaksınız. Başlangıçta her görev için kritik önemde olan uçağın kalkış ve inişi için kısa bir eğitim turuna katılmanız gerekiyor. Ardından pilotluk görevlerine başlıyorsunuz.

 

Oyun hem çevre hem de kokpit görünümüne sahip. Üç boyutlu detaylarla desteklenen grafikler sayesinde oyunu oynarken sürükleyici bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Android uçak simülasyonu oyunları arasında oldukça dikkat çeken Turboprop Flight Simulator 3D tamamen ücretsiz. Turboprop Flight Simulator 3D APK dosyasını indirip kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri Turboprop Flight Simulator 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19b

GeliştiriciAXgamesoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.08.2018 - 18:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme318

Dosya boyutu 41.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8949

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder