Real Drift World ikon

Real Drift World APK

v1.1.1

Real Drift World APK oyunu ile drift heyecanını yaşayın.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Real Drift World oyunu ile drift ve yarışın keyfini çıkaracaksınız. Şehrin sokaklarında drift atarak gezmek istiyorsanız bu oyun isteğinizi karşılayacak. Oyun içerisinde park etme, drift yarışı ve rekabet modları olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunuyor. Park etme modunda arabanızı sorunsuzca park etme göreviniz var. Drift ve rekabet modlarında ise ister gerçek oyunculara karşı isterseniz de tek başınıza kariyer yapmaya çalışıyorsunuz.


Oyundaki arabalar yarış kurgusuna uygun şekilde yüksek teknolojili spor arabalarından oluşuyor. Onlarca yarış arabası içerisinden istediğinizi kazandığınız ödül puanları ile almanız mümkün. İhtiyacınız olan şey driftlerden yüksek puan kazanmak.


Real Drift World'ün grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android drift oyunları arasında popüler olan oyunu oynamak için Real Drift World APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Real Drift World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Drift World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Drift World ekran görüntüleri Real Drift World ekran görüntüleri Real Drift World ekran görüntüleri Real Drift World ekran görüntüleri Real Drift World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder