Toprak Delici ikon

Toprak Delici APK

v1.2.8

Toprak Delici oyunu, güçlü bir ekskavatör ve sevimli madenciler ile oynayacağınız başarılı bir simülasyon oyunudur.


Oyundaki temel göreviniz maden kazıları yapmak. Bunun için güçlü bir ekskavatörle oyuna başlıyorsunuz, en nadir bulunan değerli taşları toprağı kazarak buluyor ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Unutmayın, çok para kazanmak istiyorsanız toprağı en derin noktaya doğru kazmaya devam etmeniz gerekiyor. Bulabileceğiniz değerli madenler arasında uranyum, nikel, bakır, kömür, altın, demir ve diğer mineral madenler bulunuyor.


Toprak Delici oyunu ilk başta da güçlü bir ekskavatörle size yardımcı oluyor, ancak özellikle sahip olduğunuz madenci karakterlerinin yetenekleri size bağlı durumda. Madencilerinizin yeteneklerini geliştirdiğinizde daha çok para kazanmanız mümkün oluyor. Ayrıca madencilik sektörüyle ilgili araştırmalar yaparak da işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Android ekosisteminin başarılı simülasyon oyunu Toprak Delici (Ground Driller) tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Toprak Delici APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Toprak Delici (Ground Driller) APK güncel sürümle birlikte;

Oyun mağazasına yeni eşyalar eklenmiş,

Ödül sistemi eklenmiş,

Oyun sistemi iyileştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder