Toprak Delici ikon

Toprak Delici

v1.1.9

Toprak Delici oyunu, güçlü bir ekskavatör ve sevimli madenciler ile oynayacağınız başarılı bir simülasyon oyunudur.

 

Oyundaki temel göreviniz maden kazıları yapmak. Bunun için güçlü bir ekskavatörle oyuna başlıyorsunuz, en nadir bulunan değerli taşları toprağı kazarak buluyor ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Unutmayın, çok para kazanmak istiyorsanız toprağı en derin noktaya doğru kazmaya devam etmeniz gerekiyor. Bulabileceğiniz değerli madenler arasında uranyum, nikel, bakır, kömür, altın, demir ve diğer mineral madenler bulunuyor.

 

Toprak Delici oyunu ilk başta da güçlü bir ekskavatörle size yardımcı oluyor, ancak özellikle sahip olduğunuz madenci karakterlerinin yetenekleri size bağlı durumda. Madencilerinizin yeteneklerini geliştirdiğinizde daha çok para kazanmanız mümkün oluyor. Ayrıca madencilik sektörüyle ilgili araştırmalar yaparak da işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Android ekosisteminin başarılı simülasyon oyunu Toprak Delici (Ground Driller) tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Toprak Delici APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri Toprak Delici ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.9

Geliştiricimobirix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi19.04.2019 - 16:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme59

Dosya boyutu 85.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9547

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder