Kamyon Simulatör 2017 ikon

Kamyon Simulatör 2017 APK

v1.8

Türk geliştirici Zuuks Games tarafından geliştirilen Kamyon Simülatör 2017, gerçekçi oyun fiziği ve grafik kalitesi ile simülasyon sürüşü zevkini yüksek tutuyor.


Bir taşımacılık şirketi kurarak başladığınız oyunda diğer şirketlerin yüklerini fabrika, havalimanı ve liman gibi depo noktalarından alarak teslimat noktasına götürerek görevi tamamlıyor ve tamamladığınız her görevden para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla sahip olduğunuz kamyonlar için renk değiştirme gibi küçük değişiklikler yapabilir veya daha yeni ve daha güçlü kamyonlar satın alabilirsiniz.


Kamyon Simulatör 2017 oyununun öne çıkan özellikleri şunlar:


  • Toplam 8 kamyon,
  • Avrupa ve Amerika haritaları,
  • 50'den fazla görev,
  • Farklı kamera açıları,
  • Değişen hava şartları (yağmurlu, güneşli, sisli, karlı),
  • 3 boyutlu yüksek grafik kalitesi,
  • Türkçe dil desteği.

Kamyon simülasyonu sevenler için küçük bir ipucu: Görevi size verilen süreden daha hızlı tamamlar ve taşıma sırasında trafik kurallarına uyarsanız daha çok para kazanabilirsiniz. Kamyon Simülatör APK dosyasını indirerek sürüş zevkini hemen yaşayabilirsiniz.

Kamyon Simulatör 2017 ekran görüntüleri Kamyon Simulatör 2017 ekran görüntüleri Kamyon Simulatör 2017 ekran görüntüleri Kamyon Simulatör 2017 ekran görüntüleri Kamyon Simulatör 2017 ekran görüntüleri
Artıları

Gerçekçi oyun motoru,

Hassas kontroller,

Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler,

Kamyon çeşitliliği.

Eksileri

Türk oyunu olmasından dolayı haritalarda Türk şehirlerinin de olmasını beklerdik ancak maalesef yok.

Yorumlar

Kamyon Simulatör 2017 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Kamyon Simulatör 2017 v1.8 için
Nasıl indirecem de