Kamyon Simulatörü Offroad 4 ikon

Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK

v2.4

Truck Simulator Offroad 4 oyunu ile off-road macerası yeniden başlıyor. En gelişmiş off-road deneyimini yaşatmak için geliştirilen fizik motoru ile öne çıkan oyun sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.


Oyundaki temel göreviniz, kamyonunuzla birlikte taşımacılık yapmak. Diğer kamyon sürme oyunlarından farklı olarak bu oyunda genellikle dağ yollarında sürüş yapıyorsunuz. Bazen odun, bazen yolda kalmış araba bazen de kum ve toprak gibi ağır malzemeleri taşıyarak puan topluyorsunuz. Kamyonlarınızı zorlayıcı rotalara sürün, müthiş bir ortamın tadını çıkarın, canlı doğayı hissedin, ölümcül nehirleri geçin ve bataklıkta sıkışmış araçları kurtarın.


Truck Simulator Offroad 4 gerçekçi simülasyon ve fizik yapısıyla oynamaktan oldukça zevk alacağınız bir oyun. Truck Simulator Offroad 4 APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kamyon Simulatörü Offroad 4 ekran görüntüleri Kamyon Simulatörü Offroad 4 ekran görüntüleri Kamyon Simulatörü Offroad 4 ekran görüntüleri Kamyon Simulatörü Offroad 4 ekran görüntüleri Kamyon Simulatörü Offroad 4 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder