DragonVale World ikon

DragonVale World

v1.18.0

Simülasyon geliştirilen DragonVale World ejderhaların macera dolu dünyasına girdiğiniz eğlenceli bir oyun.


Ejderha yumurtalarını toplayarak başladığınız oyunda, ejderhanın yumurtadan çıkmasından sonra macera dolu bir oyun hikayesi sizi karşılıyor. Ejderhanın gelişimi, yetenekleri, arkadaş çevresi ve hemen hemen tüm bakımını tamamen siz kontrol ediyorsunuz. DragonVale'in Discover bölümünde keşfedebileceğiniz 280 civarında ejderha türü var. Keşfettiğiniz her ejderhayı merkezi Dragonarium defterine kaydetmeniz gerekiyor. Aksi halde ejderhadan puan kazanıyor ve diğer oyuncularla ticaret yapamıyorsunuz.


DragonVale World'de hem yavru hem de yetişkin ejderhalarla yerine getirmeniz görevler bulunuyor. Ejderhanın gelişimine göre bu görevler bazen eğlence bazen de aksiyon tarzında oluyor ama her iki görevde de başarılı olmanız şart. Görevlerden ve ejderha bakımından kazanacağınız para puanları sanal dünyanızın dekorasyonu ve ejderha öğelerini satın almak için kullanabilirsiniz.


3 boyutlu kaliteli grafiklere sahip olan oyun simülasyon kurgusu bakımından da oldukça kaliteli. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz, ancak bazı öğeleri isteğe bağlı olarak uygulama içi satın alma yöntemiyle satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

DragonVale World ekran görüntüleri DragonVale World ekran görüntüleri DragonVale World ekran görüntüleri DragonVale World ekran görüntüleri DragonVale World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder