Real Tractor Driving Simulator ikon

Real Tractor Driving Simulator APK

v1.0.60

Real Tractor Driving Simulator Açıklama

Real Tractor Driving Simulator, Android için geliştirilen keyifli bir traktör sürme ve çiftlik oyunudur.


Çiftçilik görevlerini seven kullanıcılar Real Tractor Driving Simulator oyununu çok sevecek. Kendinize ait küçük ve tatlı bir çiftliği yöneterek başladığınız oyunda tüm bağ bahçe görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunun temel kurgusu traktör sürmek, ancak tabii ki traktörlerin en çok kullanıldığı yerler de çiftlikler. Bu nedenle çiftlik işlerinizi yaparken en büyük yardımcınız traktör oluyor. Bahçe ekme, bahçe sulama, ağaçları ilaçlama, ekinleri toplama ve tarım ürünlerini taşıma gibi birçok farklı görev oyunda sizleri bekliyor.


Real Tractor Driving Simulator'de birçok traktör modeli var. Her traktör çift çeker, yani 4x4 sürüş moduna sahip. Bu da tarladaki görevlerinizi yaparken size kolaylık sağlıyor. Oyunda traktörün yardımcı araçları römork, ilaçlama ve pulluk yer alıyor, görevlerinizi yaparken bu araçları kullanmanız şart. Bunun dışında traktör dışında buğday ve arpa gibi ürünleri mahsul edebilmeniz için biçerdöver de bulunuyor. Tarlalarınız büyüdükçe traktörünüzü ve yardımcı araçlarınızı büyütmeyi unutmayın.


Oyunun grafikleri orta seviyede ancak kesinlikle Real Tractor Driving Simulator APK denenmesi gereken bir Android traktör sürme oyunu. Eğer Android traktör oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Tamamen ücretsiz oynanan bu oyunu oynamak için Real Tractor Driving Simulator APK dosyasını şimdi indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Real Tractor Driving Simulator APK son sürüm ile yeni çiftçi karakterleri eklenmiş, yeni park mou eklenmiş, yeni çevre tasarımları eklenmiş.

Real Tractor Driving Simulator ekran görüntüleri Real Tractor Driving Simulator ekran görüntüleri Real Tractor Driving Simulator ekran görüntüleri Real Tractor Driving Simulator ekran görüntüleri Real Tractor Driving Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.60

GeliştiriciInterBolt Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi07.10.2022 - 17:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 97.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11159

GÜVENLİKİndireceğiniz Real Tractor Driving Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamescapes.tractor.farming.simulator

APK imzası: 3d88fd3ce70b9a2f36f90764c28bb0436249a22d

Real Tractor Driving Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Real Tractor Driving Simulator versiyonları:
  • 1. Real Tractor Driving Simulator v1.0.47

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder