City Smash ikon

City Smash APK

v1.26.3

City Smash APK oyunu ile şehirleri yerle bir etmenin keyfini çıkarın.


Simülasyon tabanlı geliştirilen City Smash'de şehirleri yıkmak gibi eğlenceli bir göreve başlıyorsunuz. Şehri yıkmak için nükleer bomba, füze ya da lazer ışını gibi ileri teknoloji silahları var. Size verilen göreve uygun olarak istediğiniz silahı seçin ve yıkmaya başlayın. Çoğu zaman şehri tek seferde yıkmayı başarırsanız daha yüksek puan ödülü kazanıyorsunuz.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan City Smash, şehir yıkma oyunu gibi sıradışı bir kurguyla oyuncuların beğenisini kazandı. City Smash APK dosyasını indirerek şehirleri yıkmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

City Smash nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. City Smash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
City Smash ekran görüntüleri City Smash ekran görüntüleri City Smash ekran görüntüleri City Smash ekran görüntüleri City Smash ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder