Transport Tycoon Empire: Şehir ikon

Transport Tycoon Empire: Şehir APK

v1.12.2

Transport Tycoon Empire: Şehir Açıklama

Transport Tycoon Empire APK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir şehir kurma ve taşımacılık oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Transport Tycoon Empire: Şehir oyununda bir şehirde olması gereken tüm taşımacılık görevleri sizi bekliyor. Kendinize ait bir nakliye şirketi kurarak başlayacağınız bu oyun içerisinde tren, gemi ve karayolu taşımacılığı alanlarında hizmet vereceksiniz. Oyun şehir kurma ve taşımacılık görevlerini bir araya getirdiğinden oldukça geniş bir kurgu sizi bekliyor. Kargo gemilerinizle dünyanın her yerindeki limanlara yük taşıyacak, trenlerinizle ülkeler arasında ağır yükleri götürecek ve karayoluyla şehirdeki taşınabilir her şeyi taşıyacaksınız.


Oyunu bir tür inşaat simülasyonu olarak düşünebilirsiniz. Bu nedenle oyunda müteahhit görevleri öne çıkıyor. Örneğin, şehrin inşasında şirketinizle birlikte katılacak ve evler, iş yerleri, okullar, hastaneler gibi birçok binayı inşa edeceksiniz. Elbette bu zorlu görevleri tamamlarken kamyon, çekici ve dozer gibi ağır vasıtalara ihtiyacınız olacak. Merak etmeyin, Transport Tycoon Empire APK içerisinde onlarca vasıta kullanıma hazır sizi bekliyor. Şirketiniz büyüdükçe yeni araçlar satın alarak hizmetinizi iyileştirmeye çalışın. Gerisini oyunun görev mekanizmasından takip edebilirsiniz.


Alda Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Transport Tycoon Empire kaliteli grafikleri sayesinde mükemmele yakın bir deneyim sunuyor. Şehir kurma ve taşımacılık tarzı simülasyon oyunlarını sevenler, bu oyunu da sevecektir. Geniş içeriği ve akıcı kurgusu ile öne çıkmayı başaran bu oyunu oynamak için Transport Tycoon Empire APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Transport Tycoon Empire: Şehir ekran görüntüleri Transport Tycoon Empire: Şehir ekran görüntüleri Transport Tycoon Empire: Şehir ekran görüntüleri Transport Tycoon Empire: Şehir ekran görüntüleri Transport Tycoon Empire: Şehir ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.2

GeliştiriciAlda Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi24.03.2023 - 20:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 102 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11335

GÜVENLİKİndireceğiniz Transport Tycoon Empire: Şehir APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tycoon.building.simulator.games.aldagames.com

APK imzası: e4bf092af18a3b26ac7b22d4bd99e0834091dc9d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder