Spring Valley: Farm Quest Game ikon

Spring Valley: Farm Quest Game APK

v21.0

Spring Valley: Farm Quest Game Açıklama

Spring Valley: Farm Quest Game APK oyunu ile kendi çiftliğinizi kurun ve yönetin.


Android çiftlik simülasyonu oyunu olarak tasarlanan Spring Valley'de macera dolu bir hikaye sizi bekliyor. Çiftçi olarak katılacağınız oyunda kendi çiftliğinizi kuracak ve yöneteceksiniz. Çiftliğinizi yönetirken yapmanız gereken günlük görevlerle sürükleyici bir maceraya atılacaksınız. Geniş oyun haritasına sahip olan Spring Valley'de çiftlik oyunundan beklediğiniz hemen her şey var. Bu sayede oyun gayet başarılı bir deneyim sunuyor.


Spring Valley çiftlik haritasında tarım ve hayvancılık görevleriniz için keşfedilmeyi bekleyen birçok vadi var. Bu vadilerin hepsinde gizem dolu macera bulunuyor. Eşleştirme tabanlı bulmacalarla bu gizemleri çözmeniz gerekiyor. Her bulmaca sonrasında toplayacağınız ödülleri çiftliğinizi geliştirmek için kullanıyorsunuz. Oyunun temel özelliği aslında bu diyebiliriz. Çünkü, her bulmaca sonrasında birçok geliştirme seçeneği sunuluyor. Çiftliğinizi nasıl geliştirmek istiyorsanız bu ödülleri tam olarak onun için kullanma imkânınız var.


Android çiftlik oyunları arasında kendine özgü kurgusu ile dikkat çeken Spring Valley, çiftçilerin yaptığı hemen her işi oyunculara görev olarak veriyor. Arpa, buğday gibi tahılları ekip biçecek, hayvanları yetiştirecek ve bunların hasatlarını satarak oyun parası kazanacaksınız. Hayalinizdeki çiftliği inşa etmek için oyundaki günlük görevleri tamamlamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Çiftliğiniz büyüdükçe görevleriniz de artacak ve daha fazla oyun parası kazanacaksınız.


Playkot stüdyosu tarafından geliştirilen Spring Valley: Farm Quest Game oyunu tamamen ücretsiz sunuluyor. Spring Valley APK dosyasını şimdi indirin ve çiftliğinizi inşa etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Spring Valley: Farm Quest Game APK son sürüm güncellemesi ile Türkiye'ye özel yeni etkinlikler ve çiftlik malzemeleri eklenmiş.

Spring Valley: Farm Quest Game ekran görüntüleri Spring Valley: Farm Quest Game ekran görüntüleri Spring Valley: Farm Quest Game ekran görüntüleri Spring Valley: Farm Quest Game ekran görüntüleri Spring Valley: Farm Quest Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv21.0

GeliştiriciPlaykot LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi13.04.2023 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11378

GÜVENLİKİndireceğiniz Spring Valley: Farm Quest Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playkot.adventure

APK imzası: 43b75b4e51b3d40457ede4212bba007450d74f2f

Spring Valley: Farm Quest Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Spring Valley: Farm Quest Game versiyonları:
  • 1. Spring Valley: Farm Quest Game v12.1

Spring Valley: Farm Quest Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Spring Valley: Farm Quest Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder